Справа № 1-9/11
Провадження №1/408/5/12
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"07" грудня 2012 р.
Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу в складі:
головуючого судді Літвіненко Н.А.
при секретарі Куксенко О.В.
з участю прокурора Давидова С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кривому Розі кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 по ст. 189 ч.2 КК УКраїни,
В С Т А Н О В И В :
В судовому засіданні підсудним ОСОБА_1 заявлений відвід головуючому по справі - судді Літвіненко Н.А., посилаючись на те, що ним подавалися скарги на дії судді Масалітіної ( Літвіненко) Н.А. до Генеральної прокуратури України, Вищої ради юстиції та в газеті „Регіони Кривбасу" надрукована негативна стаття про суддю, вважає це підставами для помсти йому.
Судом на обговорення поставлене питання про відвід головуючому по справі судді Літвіненко Н.А.
Прокурор просить в задоволенні відводу головуючому по справі судді Літвіненко Н.А. відмовити, так як підстави, на які посилається ОСОБА_1, не є підставами для відводу судді.
Суд, вислухавши думку учасників процесу, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним клопотання ОСОБА_1 про відвід головуючого по справі судді Літвіненко Н.А. задовольнити з тих підстав, що суддею Масалітіною ( Літвіненко) Н.А. відносно ОСОБА_1 08.04.2011 року були обрані заходи медичного характеру, тобто встановлена вина підсудного ОСОБА_1 в скоєні злочину, а також для запобігання кривотолків по справі після можливого винесення рішення по спарві не на користь ОСОБА_1.
Інші підстави, на які посилається ОСОБА_1, не є підставами для відводу судді.
Керуючись ст. ст. 56 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Клопотання ОСОБА_1 про відвід головуючого по справі судді Літвіненко Н.А. - задовольнити.
Суддя:
Н. А. Літвіненко