open

ZakonOnline – коли всі закони України працюють на вас

Неможливо вивчити всі закони, але цілком реально створити портал, на якому пошук потрібного акту буде максимально простим і зручним. І ми це довели! Адже на юридичній платформі ZakonOnline нормативно-правові акти дійсно працюють на вас. Як саме?

Ви більше ніколи не загубитесь у нескінченному потоці різноманітних нормативних документів. Шукайте і знаходьте саме той закон, який вам потрібен для вирішення конкретної ситуації, а не той, який вам видасть звичайна пошукова система. Адже вона не розбирається у законодавстві. На відміну від нас – професійних правників, які чудово розуміють реальні потреби юристів.

Які можливості надає ZakonOnline?

- Шукайте документи за будь-яким критерієм: назвою, фразою з тексту, датою прийняття чи органом, який його ухвалив.

- В особистому кабінеті створюйте проекти та зберігайте у них необхідні фрагменти нормативно-правових актів.

- Маркуйте текст, виділяючи основні положення та залишайте до них коментарі, щоб не забути свої міркування з приводу певної норми.

- Діліться законами України зі своїми колегами: відправляйте в мережі, роздруковуйте, зберігайте на власному пристрої.

- Ознайомлюйтесь з редакцією нормативно-правового акту, яка існувала у певний день. Адже нерідко юристам доводиться звертатися до вже нечинних законів, які існували на час спору.

- Працюйте з порталом на будь-якому пристрої: комп'ютера, планшеті, телефоні. Обіцяємо, вам буде однаково зручно!

Звичайно, більшість людей, які звертаються до пошуку чинних законів України – професійні правники. Використання можливостей ZakonOnline стане у нагоді корпоративним юристам, адвокатам, нотаріусам, суддям та працівникам апарату, прокурорам, слідчим та іншим представникам професії. Однак знати свої права та розуміти, як їх відстояти варто кожному громадянину. Тож ми відкриті для широкого кола користувачів.

Хто нас вподобав?

Державні службовці.

Вправне володіння юридичними знаннями та вміння швид