open

Тип: Рішення / Номер: 1707 / Дата: 13.10.2015 / Редакція: 26.03.2019 / Видавник: НКЦПФР;

Рішення № 1707 від 13.10.2015 Щодо порядку виконання учасниками фондового ринку рішень Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Чинний

...

Тип: Рішення / Номер: 1902 / Дата: 27.12.2012 / Редакція: 07.03.2019 / Видавник: НКЦПФР;

Рішення № 1902 від 27.12.2012 Про затвердження Положення про іпотечне покриття звичайних іпотечних облігацій, порядок ведення реєстру іпотечного покриття та управління іпотечним покриттям звичайних іпотечних облігацій

Чинний

...

Акти з Єдиного державного реєстру судових рішень та інші документи на сайті ZakonOnline

Не зважаючи на те, що Україна належить до континентальної системи права, правники при вирішенні юридичних спорів неодмінно звертаються до судової практики. Особливо це стосується рішень ЄСПЛ та актів вищої судової інстанції. Тож не дивно, що реєстр судових рішень відвідує безліч користувачів.

Так чи інакше, а необхідність рахуватися із актами вищих судових інстанцій закріплена на законодавчому рівні. Зокема, ЦПК містить норми,відповідно до яких “у постанові палати, об’єднаної палати, Великої Палати Верховного Суду має міститися висновок про те, як саме повинна застосовуватися норма права, із застосуванням якої не погодився суб'єкт, що передав справу на розгляд палати, об’єднаної палати, Великої Палати”. Ще одна норма цього кодексу зобов'язує суди при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин враховувати висновки, викладені в постановах ВС.

Тож очевидно, що участь юриста у цивільних справах, кримінальному процесі, господарському чи адміністративному судочинстві все більше вимагатиме вправного орієнтування у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

На порталі ZakonOnline зібрана база найважливіших судових рішень. В яких випадках правникові слід звернутися до них?

• Для аргументації своєї позиції у суді першої інстанції.

• При складанні проекту апеляційної скарги.

• В разі оскарження незаконного рішення органу державної влади.

Також до рішень суду звертаються науковці для аналізу тенденцій, що складаються при вирішенні певних категорій справ

.

На відміну від інших реєстрів су