Укази Президента України на порталі ZakonOnline

Деякі юристи переконані, що такі нормативно-правові акти, як укази Президента мають значення лише для державних службовців. Адже здебільшого це норми про переведення суддів, присвоєння нагород, звільнення керівників органів державної влади. Але не всі укази і розпорядження глави держави мають індивідуальний характер. Тож правникам так чи інакше доводиться застосовувати їх у своїй практиці.

Чому шукати укази на юридичному порталі ZakonOnline зручныше, ніж на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України?

● Одразу знаходьте супровідні нормативно-правові акти. Наприклад, якщо на нашому сайті ви шукатимете указ Президента України про державну службу, наша система одразу запропонує вам ознайомитися також з положеннями відповідного закону.

● Президент видає укази не лише щодо нагородження громадян чи призначення на посаду. Окремі нові акти глави держави стають підставами судових позовів. А для того, щоб належно підготуватись до провадження, знадобиться опрацювати низку документів. Додавайте їх у окремі проекти в особистому кабінеті, і потрібні норми завжди будуть під рукою.

● Адміністрація Президента не схвалить, якщо ви будете писати власні зауваження і коментарі на сторінках офіційних видань, а ми не маємо нічого проти! Маркуйте текст, виділяйте найважливіше, залишайте свої коментарі до важливих указів Президента України.

● Ми дуже пильно слідкуємо за всіма новелами. Жодне внесення змін до нормативних актів не проходить повз нашу увагу!

● Дивіться зміст указів та інших джерел права не лише в актуальному стані, але й на певну дату. Цілком можливо, що на час існування спірних правовідносин ваше питання регулювалось інакше, ніж зараз.

Портал ZakonOnline призначений не лише для професійних юристів, бухгалтерів та керівників підприємств. Ми створили зручну платформу для кожного г