open

Всі кодекси України на юридичному порталі ZakonOnline

Неможливо уявити собі юриста, у якого на столі не лежить хоча б декілька кодексів. Адже саме кодифікованими актами врегульовані найважливіші правовідносини. При цьому для повноцінного ведення справи правникові їх буде замало. Як правило, крім норм кодексів знадобиться ще низка законів та підзаконних актів, і навіть локальних актів органів місцевого самоврядування.

Як не загубитися у стосі паперів, і при цьому не впустити важливих норм права? Працюйте з ними на нашому сайті! Швидка реєстрація в Особистому кабінеті надасть вам низку переваг:

● Створюйте окремі проекти для різних справ, над якими ви зараз працюєте. Ефективна організація роботи -– запорука успіху юриста.

● Маркуйте текст та залишайте власні коментарі до найважливіших норм кодексу.

● Діліться значущими нормами з колегами: відправляйте в мережі, роздруковуйте, зберігайте на власному пристрої.

● Дізнавайтеся зміст норми станом на будь-яку дату, ознайомлюйтесь з кодексами в останній редакції та тими, що втратили чинність.

● Ваш Особистий кабінет, на відміну від робочого офісу, доступний у будь-який час. А відвідати його можна з будь-якого пристрою: комп'ютеру, планшету, телефону.

Звичайно, найчастіше з нормами кодексів працюють професійні правники: судді, юристи, адвокати, корпоративні юристи тощо. Але ми впевнені, що кожен громадянин має ПРАВО ЗНАТИ, як захистити себе за допомогою закону. Тому ми створили систему, яка є досить простою у використанні. Навіть людина без профільної освіти зможе знайти тут потрібний документ. А ми вам у цьому допоможемо!

● Шукайте за назвою документа. Це найпростіший спосіб, який підійде у тому разі, коли ви точно знаєте, яким актом має регулюватись ваша життєва ситуація. Наприклад, якщо у вас виникли проблеми зі сплатою податків, перш за все зверніться до норм Податкового кодексу. А якщо вас звинувачують у вчиненні злочину за ст.185 – до Кримінального кодексу.

● Шукайте за текстом. Інколи вибір конкретного кодексу не настільки очевидний. Якщо ви хочете знайти норми, які регулюють особливості спадкування за заповітом, може виникнути питання: який кодекс обрати &nd