П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.12.2011 Жидачівський районний суд Львівської області у складі
головуючого - судді Цюмрака М.Д.
при секретарі Щур Т.В.
з участю прокурора Сірачинського Р.М.
та адвокатів ОСОБА_1 і ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Жидачева кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Бережниця
Жидачівського р-ну, мешканця АДРЕСА_1 українця, гр-на України, з середньою освітою, одружено-
го, на утриманні має двох неповнолітніх дітей, непрацюючий, рані -
ше не суджений, - .
В С Т А Н О В И В :
Підсудний ОСОБА_3, 12 грудня 2009 року близько 19 год.30 хв. на вулиці, поблизу автобусної зупинки села Рогізно Жидачівського району Львівської області, під час сварки з ОСОБА_4, наніс останньому декілька ударів кулаками та ногами в різні частини тіла, чим спричинив ОСОБА_4 згідно висновку № 18 від 30.12.2009 року та № 64 від 06.09.2011 року середньої тяжкості тілесні ушкодження по довготривалості розладу здоров"я у вигляді перелому 9 та 10 ребер справа по задньо-пахвинній лінії.
Так, факт вчинення ОСОБА_3інкримінованого йому злочину, незважаючи на те, що останній свою вини у його вчиненні не визнав, у повному обсязі доведений матеріалами справи.
Підсудний ОСОБА_3 та його захисник заявили клопотання про закриття даної кримінальної справи відносно підсудного на підставі Закону України «Про амністію в 2011 році» від 08.07.2011 року, оскільки останній є батьком двох неповнолітніх дітей.
Прокурор та інші учасники процесу не заперечили проти закриття даної кримінальної справи та звільнення підсудного від кримінальної відповідальності на підставі Закону України «Про амністію» від 08.07.2011 року.
Встановлено, що ОСОБА_3 вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.122 КК України, який відповідно до ст.12 цього Кодексу відноситься до злочинів середньої тяжкості.
Також встановлено, що ОСОБА_3 є батьком двох неповнолітнійх діте й - сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_5 та дочки ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_6 що стверджується довідкою ксерокопіями свідоцтв про народження дітей та характеристикою з місця проживання ОСОБА_3
Згідно ст.44 КК України особа, яка вчинила злочин, звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених цим Кодексом, а також на підставі закону України про амністію чи акта помилування.
Згідно ст. 6 Закону України «Про амністію у 2011 році» від 08 липня 2011 року звільненню від кримінальної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, підлягають особи, які підпадають під дію ст. 1 цього Закону, кримінальні справи стосовно яких перебувають у провадженні органів дізнання, досудового слідства чи не розглянуті судами, а так само розглянуті судами, але вироки не набрали законної сили, про злочини, вчиненні до набрання чинності цим Законом.
Відповідно до п. «в» ст. 1 вказаного Закону, звільненню від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі підлягають особи, не позбавлені батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років...
Отже, враховуючи те, що ОСОБА_3 підпадає під дію п.«в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2011 році» від 08 липня 2011 року, прокурор у судовому засіданні не заперечив щодо закриття відносно нього кримінальної справи у зв’язку з амністією, суд вважає, що підсудного слід звільнити від кримінальної відповідальності, а справу щодо нього провадженням закрити.
Цивільний позов потерпілого ОСОБА_4 про стягнення підпис. моральної шкоди із ОСОБА_3 необхідно залишити без розгляду, що не позбавляє його права звернутися до районного суду з позовом у порядку цивільного судочинства.
Запобіжний захід підсудному ОСОБА_3до вступу постанови у законну силу залишити попередній- підписку про невиїзд..
Керуючись Законом України «Про амністію у 2011 році», ст. 44 КК України, ст. 6 ч. 1 п. 4 КПК України, суд, -
постановив:
ОСОБА_3 звільнити від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.122 КК України на підставі п. «в»ст. 1, ст.6 Закону України «Про амністію у 2011 році»від 08 липня 2011 року, а провадження у кримінальній справі –закрити.
Цивільний позов потерпілого ОСОБА_4 про стягнення моральної шкоди із ОСОБА_3 залишити без розгляду, роз»яснивши йому право звернутися до районного суду з позовом у порядку цивільного судочинства.
.
Запобіжний захід ОСОБА_3 до вступу постанови в законну силу залишити попередній - підписку про невиїзд.
На постанову протягом семи днів з дня її винесення сторони можуть подати апеляції до апеляційного суду Львівської області через Жидачівський районний суд.
Головуючий-суддя: підпис.
Суддя Жидачівського
районного суду М.Д.Цюмрак.
27.12.2011