1 м. Кодима Україна 66000
Справа № 1-7/12
П О С Т А Н О В А
31.01.2012
м. Кодима
року Кодимський районний суд Одеської області в складі:
головуючого –судді Гури А.І.
при секретарі Поліковській О.І.
прокурора Шевчука В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кодима, Одеської області кримінальну справу за обвинуваченням:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2,
в скоєнні злочинів, передбачених ст. 185 ч.3 КК України,
В С Т А Н О В И В:
В судове засідання 23 січня 2012 року підсудний ОСОБА_1 не з’явився.
23 січня 2012 року Кодимський районний суд виніс постанову про привід підсудного ОСОБА_1 на 26 січня 2012 року на 14 годину.
Згідно інформації Кодимського РВ ГУМВС України в Одеській області, який виконував постанову суду, підсудний ОСОБА_1 за місцем проживання відсутній, тобто він порушив підписку про невиїзд.
26 січня 2012 року Кодимський районний суд виніс постанову про зміну запобіжного заходу підсудному ОСОБА_1 з підписки про невиїзд на взяття під варту і доставкою його в судове засідання 31 січня 2012 року. Однак, в судове засідання підсудний доставлений не був у зв»язку з його відсутністю за місцем проживання.
Згідно частини 2 статті 280 КПК України коли підсудний ухилився від суду або він захворів на психічну або іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає розгляд справи, суд зупиняє провадження у справі щодо цього підсудного до його розшуку або видужання і продовжує розгляд справи щодо інших підсудних, якщо в справі притягнуто до відповідальності декількох осіб. Розшук підсудного, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду чи постановою судді.
Керуючись ст. 280 ч.2 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Провадження в справі щодо підсудного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця с.Бруштяни, Республіки Молдова, мешканця АДРЕСА_1 зупинити до його розшуку.
Оголосити розшук підсудного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Виконання постанови доручити Кодимському РВ ГУМВС України в Одеській області.
Суддя А.І. Гура