ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
19 березня 2020 року, м.Черкаси справа № 14/5026/1020/2011
Вх .суду № 3149/20 від 27.02.2020
Господарський суд Черкаської області
у складі головуючого судді Хабазні Ю.А.,
за участю представників: Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута, за посадою) Чорноіваненка Д.О.( від ТОВ "Техносоюз-Д", адвокат)
у судове засідання не з`явились: представники від Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Головного управління ДФС у Черкаській області,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання від 20.02.2020 №02-01/15405/1020-2011
заявника, боржника у особі ліквідатора банкрута,
про продовження строку ліквідаційної процедури, затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди та про здійснення і відшкодування витрат арбітражного керуючого,
у справі за заявою
ініціюючого кредитора, Управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси,
до боржника, Закритого акціонерного товариства "Рось",
про банкрутство юридичної особи
УСТАНОВИВ:
Боржником у особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В., у межах справи про банкрутство подано клопотання від 20.02.2020 №02-01/15405/1020-2011 з вимогами:
продовжити установлений ухвалою Господарського суду Черкаської області у справі №14/5026/1020/2011 від 05.09.2019 року №1 строк ліквідаційної процедури (відкласти розгляд остаточного звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу ЗАТ "Рось" за результатами проведення ліквідаційної процедури) Закритого акціонерного товариства "Рось" (18029, Черкаська область, місто Черкаси, вул.30 років Перемоги, б.70, ідентифікаційний код 14187396) на 6 (шість) місяців;
затвердити звіт про грошову винагороду (оплату послуг) та відшкодування витрат арбітражного керуючого-ліквідатора ЗАТ "Рось" за період виконання повноважень з 01.08.2019 року по 31.01.2020 року на загальну суму 88986,20 грн. (Вісімдесят вісім тисяч дев`ятсот вісімдесят шість грн. 20 коп.).
У судовому засіданні суд заслухав вступне слово учасників справи щодо змісту та підстав заявлених вимог і заперечень, з`ясував обставини, на які учасники справи посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень. У зв`язку із необхідністю вивчення і аналізу наданих суду доказів та викладених у судовому засіданні пояснень, закінченням часу, відведеного для проведення судового засідання, суд вважає за необхідне оголосити у справі перерву.
Керуючись ст.202, 216 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Оголосити перерву у розгляді справи по суті до 12 год. 10 хв. 14 квітня 2020 року.
2.Судове засідання провести у приміщенні господарського суду Черкаської області за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, 18005, зал судових засідань №317. Офіційна електронна адреса суду (E-mail): inbox@ck.arbitr.gov.ua. Веб-адреса суду в мережі Інтернет для отримання інформації по цій справі: https://ck.arbitr.gov.ua/sud5026/
3. Визнати явку необов`язковою та повідомити про час і місце проведення засідання як учасника у справі про банкрутство: Юдицького О.В. (ліквідатора банкрута); Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Головне управління ДПС у Черкаській області, ТОВ "Техносоюз-Д".
Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи без поважних причин не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених ст.202 ГПК України.
4.Особам, які з`являться у судове засідання мати з собою: а) документ, що підтверджує особу (паспорт чи інший згідно із законом про єдиний державний демографічний реєстр - в.т.ч. адвокату); б) документ, що підтверджує повноваження (адвокату - довіреність або ордер; посадовій особі - докази повноважень на самопредставництво юридичної особи відповідно до ст.56 ГПК України); в) оригінали документів, які подано до суду в копії.
5.Роз`яснити: що причини неявки мають підтверджуватись доказами; що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні, відсутності штатних працівників), не позбавляє можливості керівника чи фізичної особи призначити іншого або представляти інтереси особисто; що учасники справи, явка яких визнана обов`язковою, зобов`язані повідомляти причини неявки.
8.Зобов`язати ліквідатора банкрута до дня судового засідання надати суду документи, якими підтверджується обсяг виконаних робіт залученими спеціалістами.
Направити цю ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, Головному управлінню Пенсійного фонду України в Черкаській області, Головному управління ДПС у Черкаській області, ТОВ "Техносоюз-Д".
Суддя Ю.А. Хабазня
Х-5