ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
08.04.11 р. Справа № 15/81
Суддя господарського суду Донецької області Богатир К.В.,
розглянувши матеріали за позовною заявою комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” (код ЄДРПОУ 00191678) в особі Димитрівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства
до відповідача фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 м. Димитров (ідентифікаційний номер НОМЕР_1)
про стягнення основного боргу в сумі 2421,41 грн., пені в сумі 2372,89 грн., 3%річних у розмірі 19,50 грн., інфляції в сумі 46,01 грн.
ВСТАНОВИВ :
Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 ГПК України і додані матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 4-5; 61; 64; 65 Господарського процесуального кодексу України суд-
У Х В А Л И В:
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
15/81.Судове засідання призначити на 28.04.11 року о 10:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 406
3. Зобов’язати позивача надати за супровідним листом через канцелярію господарського суду до встановленої дати судового засідання: І) завірені копії: свідоцтва про державну реєстрацію; довідки органів статистики про включення до ЄДРПОУ станом на день розгляду справи; банківських виписок з відміткою банку щодо часткової оплати 01.10.2009 р. на суму 200,00 грн., 12.11.2009 р. на суму 38,91 грн., 01.09.2009 р. на суму 200,00 грн.; ІІ) належні докази по факту виставлення відповідачу спірних рахунків та актів, підписання відповідачем та скріплення спірних актів його печаткою або штампом (у разі відсутності таких доказів надати письмові пояснення з цього питання).
4. Зобов’язати відповідача надати за супровідним листом через канцелярію господарського суду до встановленої дати судового засідання: І) завірені копії: платіжних доручень з відміткою банку або квитанцій щодо оплати вартості послуг спожитої води за спірний період; ІІ) письмові пояснення по факту отримання від позивача рахунків на оплату та актів кількості поданої води за період з січня по червень 2009 р.; ІІІ) відзив на позовну заяву згідно ст. 59 ГПК України.
5. Зобов’язати позивача та відповідача провести звірку взаєморозрахунків за договором № 361 від 01.01.2009 р. станом на день розгляду справи та розширений і детальний акт звірки за підписом уповноважених представників сторін, завірених печаткою, надати до суду в установленому порядку.
6. Явка представників позивача та відповідача із довіреністю та документом, що посвідчує особу, у судове засідання є обов’язковою.
7. Зобов’язати державного реєстратора Димитровської міської ради надати до суду до встановленої дати судового засідання витяг з Єдиного державного реєстру на фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1; 85322, м. Димитров, мр-н Західний, 13/34).
8. Роз’яснити сторонам та учасникам судового провадження, що згідно ст. 4-5 Господарського процесуального кодексу України господарські суди здійснюють правосуддя шляхом прийняття обов’язкових до виконання на усій території України рішень, ухвал, постанов. Невиконання вимог рішень, ухвал, постанов господарських судів тягне відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.
Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 83 ГПК України).
Суддя Богатир К.В.