ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
09 червня 2015 року м. Київ № К/800/25111/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Логвиненко А.О., перевіривши касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області на постанову Шевченківського районного суду м.Львова від 6.07.2011 та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 5.05.2015 у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області про визнання права на пенсію, зобов'язання вчинити дії , -
ВСТАНОВИВ:
Касаційна скарга відповідає вимогам ст.213 КАС України, перешкоди для відкриття касаційного провадження відсутні.
Матеріали касаційної скарги містять клопотання управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області про зупинення виконання рішення суду апеляційної інстанції.
Після вивчення доводів наведених в касаційній скарзі Суд дійшов висновку, що зазначене клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 211-216 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач,-
УХВАЛИВ:
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Старосамбірському районі Львівської області на постанову Шевченківського районного суду м.Львова від 6.07.2011 та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 5.05.2015.
Зупинити виконання постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 5.05.2015 до закінчення касаційного розгляду справи.
Витребувати з Шевченківського районного суду м.Львова справу №2а-1106/11.
Направити особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття касаційного провадження разом з копією касаційної скарги, інформацією про права та обов'язки.
Встановити десятиденний строк для подачі заперечень на касаційну скаргу з моменту отримання даної ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.О. Логвиненко