АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
__________________________________________________________________
Крим. провадження №460/3693/15-к Головуючий 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11кп/790/2190/16
Категорія: ч.1 ст.125, ч.1 ст.119 КК України
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
22 серпня 2016 року м. Харків
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Харківської області ОСОБА_2 , перевіривши апеляційними скаргами прокурорів у кримінальному провадженні ОСОБА_3 та ОСОБА_4 на вирок Київського районного суду м. Харкова від 08 липня 2016 року щодо ОСОБА_5 ,-
В С Т А Н О В И В:
Апеляційні скарги відповідають вимогам, передбаченим ст.396 КПК України, подані з додержанням вимог кримінального процесуального закону.
У зв`язку з викладеним, згідно ст.398 КПК України, необхідно відкрити апеляційне провадження та провести в порядку ст.401 цього ж КПК підготовку до апеляційного розгляду.
Керуючись ст.ст.398, 401, 402 КПК України,-
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами прокурорів у кримінальному провадженні ОСОБА_3 та ОСОБА_4 на вирок Київського районного суду м. Харкова від 08 липня 2016 року щодо ОСОБА_5 .
Надіслати учасникам судового провадження копії ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копіями апеляційних скарг та інформацією про їхні права та обов`язки.
Встановити десятиденний строк з моменту отримання копії цієї ухвали, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційні скарги.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -