Справа № 2-1230/11
Провадження № 6/761/872/2021
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 травня 2021 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Фролової І.В.,
секретаря судового засідання - Мехеди А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві заяву Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про виправлення описки у виконавчому листі,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебувала цивільна справа №2-1230/11 за позовом Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення суми та звернення стягнення на предмет іпотеки.
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 21 квітня 2011 року позовні вимоги задоволено. Було вирішено:
- Стягнути на користь Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» з ОСОБА_1 568 781,95 грн., солідарно з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 21 820,00 грн., звернувши стягнення на предмет іпотеки: квартиру АДРЕСА_1 , яка належить на праві власності ОСОБА_1 та ОСОБА_2 .
Позивачем отримано виконавчі листі, видані на підставі вказаного рішення.
16 лютого 2021 року Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» звернулися до Шевченківського районного суду м. Києва із заявою про виправлення описки у виконавчому листі.
Стягувач та боржник в судове засідання не з`явились про місце, дату та час розгляду заяви повідомлялися належним чином. Їх неявка не перешкоджає розгляду заяви про виправлення помилки у виконавчому листі.
21 травня 2021 року представником заявника подано заяву про розгляд справи за його відсутності.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може за власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
За правилами ч. 1 ст. 432 ЦПК України суд який видав виконавчий лист може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Судом встановлено, що рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 21 квітня 2011 року позовні вимоги Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення суми та звернення стягнення на предмет іпотеки задоволено
Було вирішено стягнути на користь Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» з ОСОБА_1 568 781,95 грн., солідарно з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 21 820,00 грн., звернувши стягнення на предмет іпотеки: квартиру АДРЕСА_1 , яка належить на праві власності ОСОБА_1 та ОСОБА_2 .
09 квітня 2012 року Шевченківським районним судом м. Києва по справі №2-1230/11 було видано виконавчий лист, проте у виконавчому листі було допущено описку, а саме невірно вказано по батькові боржника « ОСОБА_5 », коли вірним є « ОСОБА_2 »
Правильність по батькові відповідача-2 (боржника) ОСОБА_2 підтверджується копією паспорта, яка знаходиться в матеріалах судової справи № 2-1230/11.
За таких обставин зазначену помилку слід виправити.
Керуючись 432 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про виправлення описки у виконавчому листі - задовольнити.
Виправити помилку у виконавчому листі Шевченківського районного суду м. Києва від 09 квітня 2012 року виданому на підставі рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 21 квітня 2011 року, по справі № 2-1230/11 про стягнення на користь Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» з ОСОБА_1 568 781,95 грн., солідарно з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 21 820,00 грн., звернувши стягнення на предмет іпотеки: квартиру АДРЕСА_1 , яка належить на праві власності ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , а саме в графі виконавчого листа «прізвище, ім`я, по батькові (повне найменування боржника» стосовно боржника ОСОБА_2 , зазначити та читати - ОСОБА_2 .
Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не був вручений у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: