Справа № 127/20501/19
Провадження 8/127/2/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2021 року м. Вінниця
Суддя Вінницькогоміського судуВінницької області Луценко Л. В., ознайомившись із матеріалами заяви ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 12 листопада 2020 року у цивільній справі №127/20501/19 за позовом ОСОБА_1 до Товариства власників гаражів №2 про визнання громадянина таким, що не мав права бути членом і головою правління товариства; про визнання обрання і призначення уповноваженого зборів товариства фактом усунення власників гаражів/членів товариства від участі в управлінні діяльністю товариства; про визнання розбіжностей в протоколах; про визнання залишення ОСОБА_2 посади голови правління товариства достроково; про зобов`язання відповідача виконати судове рішення у справі №212/13513/12 і усунути розбіжності в документації, про визнання безладу у товаристві, тиску на власників гаражів, про стягнення моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В :
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 07.07.2021 заяву ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 12 листопада 2020 року було передано судді Луценко Л.В.
При цьому згідно з ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 18 березня 2021 року відкрито провадження за заявою ОСОБА_1 та справу призначено до судового розгляду.
Враховуючи вищевикладене, вважаю за необхідне прийняти справу до свого провадження.
Відповідно до ч.ч.1-2 ст.429 ЦПК України заява про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами розглядається судом у судовому засіданні протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження за нововиявленими або виключними обставинами. Справа розглядається судом за правилами, встановленими цим Кодексом для провадження, у суді тієї інстанції, яка здійснює перегляд. У суді першої інстанції справа розглядається у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.260, 261, 353, 429 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Прийняти до свого провадження заяву ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 12 листопада 2020 року у цивільній справі №127/20501/19 за позовом ОСОБА_1 до Товариства власників гаражів №2 про визнання громадянина таким, що не мав права бути членом і головою правління товариства; про визнання обрання і призначення уповноваженого зборів товариства фактом усунення власників гаражів/членів товариства від участі в управлінні діяльністю товариства; про визнання розбіжностей в протоколах; про визнання залишення ОСОБА_2 посади голови правління товариства достроково; про зобов`язання відповідача виконати судове рішення у справі №212/13513/12 і усунути розбіжності в документації, про визнання безладу у товаристві, тиску на власників гаражів, про стягнення моральної шкоди.
Призначити справу до судового розгляду на 27 липня 2021 року о 12 год 00 хв залі судових засідань №27 Вінницького міського суду Вінницької області, що знаходиться за адресою: вул.Грушевського, 17 в м. Вінниці, у якому відсутня відповідна технічна можливість розгляду справи в режимі відеоконференції.
У судове засідання викликати учасників справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: «http://court.gov.ua/fair/».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя