Справа № 2-290/11 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 грудня 2011 р. смт.В-Писарівка
ОСОБА_1 районний суд Сумської області у складі:
головуючого судді Савєльєвої А.І.
за участю секретаря Доценко Т.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт.В.Писарівка справу за цивільним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
В с т а н о в и в :
ОСОБА_2 звернувся до суду з цивільним позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, в якому зазначає, що перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 20.09.1997 року, актовий запис №33, здійснений відділом ОСОБА_4ОСОБА_1 райдержадміністрації Сумської області. Від шлюбу сторони неповнолітніх дітей не мають. Спільне життя з відповідачем не склалось з різних причин. На данний час сторони подружніх та сімейних стосунків не підтримують, проживають окремо, спільне господарство не ведуть. За таких обставин позивач просить шлюб розірвати.
Позивач у судовому засіданні просить шлюб розірвати, судові витрати покласти на нього.
Відповідач у судовому засіданні позов не визнала, проти розірвання шлюбу заперечує.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Матеріалами справи встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 20.09.1997 року у відділі РАЦС Великописарівської райдержадміністрації Сумської області, актовий запис № 33, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу серії І-БП №281293 від 20.09.1997 року. Від шлюбу сторони не мають неповнолітніх дітей.
Згідно ст.ст. 111,112 Сімейного Кодексу України при розгляді справи про розірвання шлюбу суд повинен установити дійсні мотиви розлучення, з'ясувати фактичні взаємини подружжя, і забов'язаний вжити заходів щодо їх примирення, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства. Шлюб розривається, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу стали неможливими.
Сторонам надавався строк для примирення 1 місяць, але примирення не відбулось. Сторони подружніх та сімейних стосунків не підтримують і відновлювати їх не збираються. Позивач наполягає на розірванні шлюбу.
За таких обставин суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу стали неможливими.
На підставі ст.ст.110, 111, 112,114 Сімейного Кодексу України,
керуючись ст.ст. 10,11,27,60,209,212,214,215 ЦПК України, суд -
В и р і ш и в :
Цивільний позов ОСОБА_2 - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Герасименко) ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований у відділі ОСОБА_4ОСОБА_1 райдержадміністрації Сумської області 20 вересня 1997 року, актовий запис № 33.
ОСОБА_3 в подальшому іменувати за прізвищем - ОСОБА_3.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Сумської області через ОСОБА_1 районний суд Сумської області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Повний текст рішення виготовлений та підписаний 29 грудня 2011 року.
Суддя: А.І.Савєльєва