Справа № 2-290/11
Провадження № 6/204/55/17
УХВАЛА
про залишення без руху
03 травня 2017 року м.Дніпро
Суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська Тітова І.В., дослідивши матеріали подання в.о. начальника Чечелівського відділу державної виконавчої служби міста Дніпро ГТУЮ у Дніпропетровській області про видачу дублікату виконавчого листа,
в с т а н о в и л а:
28 квітня 2017 року до суду надійшло вищевказане подання.
03 травня 2017р., згідно з реєстром передачі справ, матеріали подання передані судді Тітовій І.В.
Із матеріалів подання випливає, що воно не відповідає вимогам, викладеним у ст.ст.119-120 ЦПК України, які відповідно до ч.8 ст.8 ЦПК України підлягають застосуванню, а саме:
-заявником у поданні не зазначено ім’я (найменування) сторін, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;
-заявником не додано до подання його копій та копій всіх документів, що додаються до нього, для заінтересованих осіб;
- заявником не зазначено доказів, що підтверджують кожну обставину, а саме не зазначено доказів втрати оригіналу виконавчого листа.
Як передбачено п.3 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження», скарги, заяви, подання мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК.
Пунктом 4 вищевказаної постанови встановлено, що за змістом ст.98 ЦПК учасник виконавчого провадження (особа, залучена до проведення виконавчих дій), який звернувся до суду зі скаргою, заявою (поданням), бере участь у їх розгляді як заявник, а інші учасники цього провадження, прав і обов'язків яких безпосередньо стосується зазначене звернення, - як заінтересовані особи.
Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову щодо вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви.
Згідно із ч.1 ст.120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України, яка згідно з ч.8 ст.8 ЦПК України підлягає застосуванню, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Виходячи із вищевикладеного, подання підлягає залишенню без руху із встановленням заявнику строку для усунення недоліків шляхом зазначення у поданні ім’я (найменування) сторін, їх місця проживання (перебування) або місцезнаходження, поштового індексу, номерів засобів зв'язку, якщо такі відомі, надання копій подання з копіями доданих до нього документів для осіб, які беруть участь у справі та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, а саме зазначення доказів втрати оригіналу виконавчого листа.
Керуючись ст.ст.8,119-121 Цивільного процесуального кодексу України,
п о с т а н о в и л а:
Подання в.о. начальника Чечелівського відділу державної виконавчої служби міста Дніпро ГТУЮ у Дніпропетровській області про видачу дублікату виконавчого листа залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків - один день з дня отримання ухвали.
Роз’яснити заявнику, що у випадку невиконання ухвали суду у встановлений строк, подання буде вважатись неподаною та підлягатиме поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.В. Тітова