ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД 216/5508/20 22-ц/803/7103/22 Головуючий у 1 й інстанції - Бутенко Доповідач Зубакова .В. П.
У Х В А Л А
про призначення справи до розгляду
27 вересня 2022 року м. Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого Зубакової В.П.,
Суддів Бондар Я.М., Остапенко В.О.,
заслухавши доповідь судді доповідача Зубакової В.П. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі ОСОБА_1 на ухвалу Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 30 серпня 2022 року по цивільній справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця, , -
В С Т А Н О В И В:
Під час проведення підготовчих дій з`ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з`ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з`ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Закінчити проведенняпідготовчих дійпо апеляційнійскарзі ОСОБА_1 на ухвалу Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 30 серпня 2022 року по цивільній справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця та призначити справу до апеляційного розгляду о 10:20 годині 28 листопада 2022 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий :
Судді: