Справа № 2-1534/10
РІШЕННЯ
іменем України
"06" серпня 2010 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі: головуючої - судді ЛузанЛ.В,, при секретарі судового засідання - БінькоМ.А.,
за участю: позивачки - ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Вознесенську Миколаївської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
12.07.2010 року позивачка ОСОБА_2 звернулася до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, в якій вказувала, що Q5.1Q.1996 року відділу реєстрації актів громадянського стану Єланецького району Миколаївської області зареєстровано шлюб між нею та відповідачем. Шлюб перший. Від шлюбу мають двох неповнолітніх дітей: сина - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, та доньку - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2. Шлюбні відносини між ними припинені через те, що вони виявилися різними людьми зі своєрідними характерами, через що в сім'ї постійно виникали сварки та непорозуміння, тому просила суд розірвати шлюб між нею та відповідачем.
Позивачка в попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила їх задовольнити.
Відповідач у попереднє судове засідання не з'явився. Згідно заяви, що надійшла на адресу суду, не заперечував проти розірвання шлюбу з ОСОБА_2, просив розглянути справу за його відсутності.
Дослідивши та оцінивши матеріали справи, в межах заявлених вимог та на підставі доказів, відповідно до вимог, передбачених ст. 11 ЦПК України, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задрволенню з наступних підстав.
Згідно ст. 112 Сімейного Кодексу України, суд, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам їх неповнолітньої дитини, що мають істотне значення.
Так, у попередньому судовому засіданні встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини та жоден з них не бажає зберегти сім'ю, тому, суд вважає, що за таких обставин подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам їх неповнолітніх дітей, що мають істотне значення, тому шлюб між сторонами, відповідно до вимог ст. 112 Сімейного Кодексу України, має бути розірвано.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,11,130,174,209,212 -215 ЦПКУкраїни, суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_3 (до шлюбу = Андросюк) ОСОБА_6, зареєстрований 05.10.1996 року відділом реєстрації актів громадянського стану Єланецького району Миколаївської області, актовий запис № 64 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_3 на користь держави судовий збір у розмірі 10 (десять) фн. 00 кол., ОСОБА_2 - звільнити від сплати судового збору.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області шляхом подачі скарги про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Суддя Л.В.Лузан