ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"23" квітня 2020 р. Справа№ 04/14-10/5026/2337/2011
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Грека Б.М.
суддів: Андрієнка В.В.
Корсака В.А.
за участю секретаря судового засідання: Ковган О.С.
за участю представників сторін відповідно до протоколу судового засідання від 23.04.2020
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністі «Мак Трейд»на ухвалуГосподарського суду Черкаської області від 01.10.2019у справі№04/14-10/5026/2337/2011 за заявоюПублічного акціонерного товариства "Сбербанк" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Сван-1"; Товариства з обмеженою відповідальністю "Агро Інжинірінг"провизнання недійним договору купівлі-продажу нежитлового приміщення магазину (по вул. 30-річчя Перемоги, 22, м. Черкаси)за заявоюПублічного акціонерного товариства "Сведбанк"доТовариства з обмеженою відповідальністю "СВАН-1"провизнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Ухвалу Господарського суду Черкаської області від 01.10.2019 викладено в наступній редакції « Заяву ПАТ "СБЕРБАНК" від 13.12.2017 про визнання недійсним договору купівлі-продажу нежитлового приміщення, що знаходиться по вул. 30-річчя Перемоги, 22 в м. Черкаси - задовольнити повністю.
Визнати недійсним з моменту укладення Договір купівлі-продажу нежилого приміщення від 01.12.2010 - нежитлові приміщення першого поверху літ. "А-9" з №2-1 по №2-9, загальною площею 128,4 кв.м., (цегляні), що знаходяться по вулиці 30-річчя Перемоги, 22 в м. Черкаси, що укладений між товариством з обмеженою відповідальністю "Сван-1" (м. Черкаси, вул. Рози Люксембург, буд. 153/2, кв.35, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 25658686, (адреса для листування: м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 7, кв. 171, ліквідатору Юдицькому О.В.) в особі генерального директора Мальованого Олександра Олександровича та товариством з обмеженою відповідальністю "Агро Інжинірінг" (м. Маріуполь, Донецької області, просп. Нахімова, 116А, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 37180883 (для листування: 18029 м. Черкаси, вул. Надпільна, 55, ліквідатору Артеменку О.О.) в особі директора Лукіянчука Сергія Григоровича, посвідчений 01.12.2010 приватним нотаріусом Черкаського міського нотаріального округу Романій Н.В. та зареєстрований в реєстрі за №13105.»
Не погоджуючись з винесеною ухвалою суду, Товариство з обмеженою відповідальністі «Мак Трейд» подало апеляційну скаргу на рішення яке просить скасувати повністю та в задоволені заяви про визнання договору недійсним відмовити.
Відповідно до витягу з протоколу автоматичного визначення складу колегії суддів від 03.02.2020 сформовано колегію суддів у складі: головуючий суддя Грек Б.М., судді: Корсак В.А., Андрієнко В.В.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 07.02.2020 апеляційну скаргу залишено без руху до усунення недоліків.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 24.02.2020 відкрито провадження, призначено до розгляду на 19.03.2020.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 18.03.2020 у зв`язку з запровадженням карантину у місті Києві, за для запобігання поширенню корона-вірусу (COVID-19), суд продовжив строк та відклав розгляд справи на 23.04.2020.
16.04.2020 від представника скаржника надійшло клопотання про відкладення розгляду справи з метою недопущення розповсюдження короно-вірусу та для убезпечення від ризику життя та здоров`я людей, зокрема учасників справи та працівників суду.
22.04.2020 від АТ «СБЕРБАНК» надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, у зв`язку з запровадженням епідеміологічного стану на території всієї країни.
Відповідно до ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Враховуючи вищевикладене, у зв`язку з клопотаннями сторін про відкладення розгляду справи та неявкою учасників справи, за наслідками запровадженням карантину на території країни до 11.05.2020, за для запобігання поширенню корона-вірусу (COVID-19), для надання можливості сторонам бути присутніми в судовому засіданні та надати пояснення щодо розгляду справи та подання додаткових документів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Разом з тим, пропонуємо сторонам у разі неможливості прибуття в наступне судове засідання повідомити про відсутність завчасно та надати пояснення щодо можливості розгляду справи без відповідної участі в судовому засіданні.
У разі наявних у сторін раніше не викладених додаткових доводів по справі та міркувань щодо можливості розгляду апеляційної скарги за наявними матеріалами справи, просимо, надіслати на адресу суду до наступного судового засідання.
Керуючись ст.ст. 202, 216, 234, 270, Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд -
У Х В А Л И В:
1. Розгляд справи №04/14-10/5026/2337/2011 відкласти на 14.05.2020 об 14 год. 40 хв. Засідання суду відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А (зал судових засідань №3).
2. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
3. Всі документи та письмові докази подаються через відділ забезпечення документообігу суду та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-а (І поверх).
Копію даної ухвали надіслати учасникам апеляційного провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Б.М. Грек
Судді В.В.Андрієнко
В.А. Корсак