Провадження № 2/461/715/20
УХВАЛА
30.03.2020 року місто Львів
Галицький районний суд м. Львова у складі:
головуючого судді Стрельбицького В.В.,
за участю секретаря Івасюти Н.В.,
розглядаючи цивільну справу за позовом адвоката Головань Ігоря Володимировича в інтересах ОСОБА_1 до Державного бюро розслідувань, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» про спростування недостовірної інформації,
встановив:
У провадженні Галицького районного суду м. Львова перебуває цивільна справа за позовом адвоката Головань Ігоря Володимировича в інтересах ОСОБА_1 до Державного бюро розслідувань, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» про спростування недостовірної інформації.
Ухвалою суду від 28 лютого 2020 року відкрито провадження у справі.
Ухвалою суду від 27 березня 2020 року продовжено строк підготовчого провадження у справі та відкладено підготовче засідання на іншу дату.
Представник позивача подав до суду заяву, у якій просить виправити описку в ухвалах суду від 28 лютого 2020 року та від 27 березня 2020 року, замінивши по батькові відповідача ОСОБА_3 з « ОСОБА_4 » на вірне « ОСОБА_5 ».
Згідно зі ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Відповідно до п. 19 постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судове рішення у цивільній справі" від 18 грудня 2009 року № 14, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Встановлено, що у текстах ухвал суду від 28 лютого 2020 року про відкриття провадження у справі та від 27 березня 2020 року про продовження строку підготовчого провадження допущено описки, а саме не вірно вказано по батькові відповідача ОСОБА_3 .
Дослідивши матеріали справи, вважаю, що у тексті ухвал допущені описки, які слід виправити, оскільки такі мають суто технічний характер та не впливають на зміст судових рішень.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд –
постановив:
Заяву задовольнити.
Виправити описки, допущені в текстах ухвал суду від 28 лютого 2020 року про відкриття провадження у справі та від 27 березня 2020 року про продовження строку підготовчого провадження, які постановлені по справі №461/1727/20 (провадження №2/461/715/20), замінивши по батькові відповідача ОСОБА_3 з « ОСОБА_4 » на вірне « ОСОБА_5 ».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Повний текст ухвали складено 30 березня 2020 року.
Головуючий суддя Стрельбицький В.В.