Рівненський апеляційний суд
___________________________________________________________
У Х В А Л А
про закриття апеляційного провадження
29 листопада 2021 року м. Рівне
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду в складі:
Суддів - ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3
За участю секретаря судового засідання ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне апеляційну скаргу адвоката ОСОБА_5 у кримінальному провадженні № 12021181010000374 від 04.03.2021 року на ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду Рівненської області від 16 листопада 2021 року, -
ВСТАНОВИЛА:
Цією ухвалою задоволено клопотання старшого слідчого ОВС СУ ГУНП України в Рівненській області ОСОБА_6 , погоджене прокурором, у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12021181010000374 від 04.03.2021 року, щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_7 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296, ч.2 ст.189 КК України, і обрано ОСОБА_7 запобіжний захід тримання під вартою в межах строку досудового розслідування без визначення розміру застави до 24 листопада 2021 року.
Не погодившись з прийнятим процесуальним рішенням, захисником підозрюваного ОСОБА_7 подано апеляційну скаргу.
Іншими учасниками судового розгляду апеляційні скарги не подавалися. До початку апеляційного розгляду захисником в порядку ст. 403 КПК України подана заява про відмову від апеляційної скарги.
Згідно вимог ст. 403 КПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відмовитися від неї до закінчення апеляційного розгляду, а суд апеляційної інстанції вправі, за відсутності скарг інших осіб або заперечень осіб, які подали апеляційну скаргу, проти закриття провадження у зв`язку з відмовою від апеляційної скарги, закрити апеляційне провадження.
Керуючись ст. 403 КПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника на ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду Рівненської області від 16 листопада 2021 року щодо ОСОБА_7 - закрити.
Ухвала апеляційного суду є остаточною і оскарженню не підлягає.
С У Д Д І :
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3