У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
26.08.2011 р.
Суддя місцевого суду Шевченківського району м.Запоріжжя ОСОБА_1,перевіривши виконання вимог ст.119-120 ЦПК України за позовом
ВАТ “Запоріжжяобленерго”в особі Східного району Запорізьких міських електричних мереж
до ОСОБА_2
про стягнення вартості не облікованої електричної енергії,-
ВСТАНОВИВ:
Заявником дотримані вимоги процесуального закону щодо форми і змісту позовної заяви,територіальної підсудності, сплати судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Проведення попереднього судового засідання визнати недоцільним.
Керуючись ст.3,11,122 ЦПК України, суддя-
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовом ВАТ “Запоріжжяобленерго”в особі Східного району Запорізьких міських електричних мереж до ОСОБА_2
про стягнення вартості не облікованої електричної енергії.
Розгляд справи призначити в судовому засіданні на 14.00 год.08.09.2011 р.,викликати осіб,які беруть участь у справі.
Копія позову та доданих матеріалів направлені особам,що приймають участь у справі.
Відповідачу пропонується надати письмові заперечення на позов с посиланням на докази,якими вони обгрунтовуються.
Сторонам роз*яснюється обов*язок надати докази або повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання,роз*яснивши,що докази,які подані з порушенням вказаних строків без поважних причин,не будуть прийняті судом.
Відповідач має право подати зустрічний позов до або під час попереднього судового засідання,позов,поданий з пропущенням зазначеного терміну,як зустрічний судом не приймається.
Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності протягом п*яти днів до апеляційного суду Запорізької області,в іншій частині оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.А.Галущенко
Стаття 27 ЦПК України.
Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом.
2. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання не проводиться,до початку розгляду справи по суті.
3. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Стаття 31 ЦПК України.
Процесуальні права та обов'язки сторін
1. Сторони мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 27 цього Кодексу, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду справи судом по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач-пред*явити зустрічний позов.
3. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.
4. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.
5. Заявник та заінтересовані особи у справах окремого провадження мають права і обов'язки сторін, за винятками, встановленими у розділі IV цього Кодексу.