Справа № 6-144/11
У Х В А Л А
і м е н е м У к р а ї н и
17.05.2011 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі: головуючого одноособово судді Боярський О. О,
при секретарі Рачицькій І.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову, по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл домобудови,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про розподіл домобудови.
Як вбачається з копії витягу з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна про арешти за №31353664 на все нерухоме майно ОСОБА_1 на підставі повідомлення Білгород-Дністровського нарсуду , б/н, від 18.04.1990 року було накладено арешт.
13.05.2011 року від відповідача до суду надійшло клопотання про скасування заходів забезпечення позову накладених повідомленням Білгород-Дністровського нарсуду Одеської області від 18.04.1990 року,
Згідно довідки Білгород-Дністровського міськрайонного суду вищезазначена цивільна справа у суді з 1989 по 1991рік не розглядалась.
ОСОБА_1 у своїй заяві зазначає, що про цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл домобудови, їй нічого відомо не було, про те, що на її майно було накладено арешт дізналася тільки на теперішній час, коли звернулася до нотаріуса.
У відповідності до ч. 3 ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу.
Відповідно до ч. 6 ст. 154 ЦПК України встановлено, що якщо у задоволенні позову було відмовлено, провадження у справі закрито або заяву залишено без розгляду, вжиті заходи забезпечення позову застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Зважаючи на те, що із доданих до заяви про скасування заходів забезпечення позову документів вбачається, що арешт на все нерухоме майно був накладений на підставі повідомлення Білгород-Дністровського нарсуду від 18.04.1990 року, суд вважає за моживе задовольнити заяву ОСОБА_1 та скасувати зазначені заходи забезпечення позову.
На підставі викладеного та керуючись ч.3, 6 ст. 154, ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Задовольнити клопотання ОСОБА_1, про скасування заходів забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл домобудови.
Скасувати заходи забезпечення позову у вигляді: накласти арешт на все нерухоме майно, яке належить ОСОБА_1, накладені на підставі повідомлення Білгород-Дністровського нарсуду від 18.04.1990 року.
Строк пред’явлення до виконання дійсної ухвали три роки з моменту набрання нею чинності.
Оскарження ухвали про скасування забезпечення позову зупиняє виконання цієї ухвали.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 –денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: