Господарський суд Рівненської області
вул. Набережна, 26-А, м. Рівне, 33013
_______________________________________________________________________________________
УХВАЛА
"01" липня 2020 р. Справа №918/356/20
Господарський суд Рівненської області у складі: суддя Войтюка В.Р., розглянувши заяву ОСОБА_1 з вимогами до боржника
у справі
про неплатоспроможність ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , код НОМЕР_1 ).
Без виклику учасників процесу.
ВСТАНОВИВ:
23 квітня 2020 року на розгляд до Господарського суду Рівненської області надійшла заява ОСОБА_2 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, в якій останній просить відкрити провадження у справі про банкрутство ОСОБА_2 , що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний обліковий номер платника податків: НОМЕР_1 .
Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 27 квітня 2020 року прийнято заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_2 до розгляду, підготовче засідання призначено на 18 травня 2020 року.
Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 18 травня 2020 року, зокрема: відкрито провадження у справі про неплатоспроможність боржника ОСОБА_2 ; введено процедуру реструктуризацію боргів боржника ОСОБА_2; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; призначено керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_2 арбітражного керуючого Сибаля Андрія Михайловича; визначено дату проведення попереднього судового засідання 20 липня 2020 р. об 10:00 год.
16 червня 2020 року до Господарського суду Рівненської області надійшла заява ОСОБА_1 з вимогами до боржника, відповідно до якої просить суд визнати кредитором та задовольнити вимоги до фізичної особи ОСОБА_2 , що виникли внаслідок невиконання боржником умов договору позики № б/н від 20 травня 2018 року у розмірі 145 000 грн. 00 коп.
Відповідно до ч. 1 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства подання кредиторами грошових вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюються в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.
За змістом ч. 1, ч. 2 та ч. 3 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею. Копії відповідних заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.
Заява кредитора має містити: найменування господарського суду, до якого подається заява; найменування боржника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); ім`я або найменування кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); розмір вимог кредитора до боржника з окремим зазначенням суми неустойки (штрафу, пені); виклад обставин, що підтверджують вимоги до боржника, та їх обґрунтування; відомості про наявність заставного майна боржника, яке є забезпеченням вимог; перелік документів, що додаються до заяви. До заяви в обов`язковому порядку додаються докази сплати судового збору, докази надсилання копії заяви боржнику і розпоряднику майна, а також документи, що підтверджують грошові вимоги до боржника. Заява підписується кредитором або його уповноваженим представником. Господарський суд зобов`язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Кодексу та Господарського процесуального кодексу України, про що постановляється ухвала, в якій зазначається дата попереднього засідання суду.
З огляду на зазначене, враховуючи, що заява ОСОБА_1 з вимогами до боржника, відповідає вимогам, визначеним положеннями Кодексу України з процедур банкрутства, відтак, суд вважає за доцільне прийняти до розгляду вказану заяву з вимогами до боржника та призначити її до розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 45, 122 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву ОСОБА_1 з вимогами до боржника до розгляду.
2. Призначити розгляд заяви у попередньому засіданні на "20" липня 2020 р. об 10:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: вул. Набережна, 26А, м. Рівне, зал судових засідань № 15.
3. Заявнику: надати суду для огляду у судовому засіданні оригінали документів, долучених до заяви з вимогами до боржника.
4. Зобов`язати боржника розглянути заяву кредитора, про результати розгляду повідомити керуючого реструктуризацією.
5. Зобов`язати керуючого реструктуризацією розглянути заяву та надати кредитору і суду нормативно-документальне обґрунтування щодо визнання або відхилення кредиторських вимог у відповідності до вимог ч. 5 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства. Докази повідомлення кредитора про результати розгляду грошових вимог надати суду.
6. Копію ухвали надіслати заявнику, боржнику та керуючому реструктуризацією.
7. Суд звертає увагу сторін що подання доказів у справі здійснюється відповідно до ст. 80 ГПК України.
8. Попередити сторони, що за невиконання вимог господарського суду передбачена відповідальність у відповідності з ст. 135 Господарського процесуального кодексу України.
9. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі документи, що підтверджують повноваження представників, відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://rv.arbitr.gov.ua.
Суддя Войтюк В.Р.