У Х В А Л А
31 січня 2019 року
м. Чернігів
справа № 927/84/16
Господарський суд Чернігівської області у складі судді А.С. Сидоренка, розглянувши матеріали по справі за заявою КРЕДИТОРА: Товариства з обмеженою відповідальністю «Стефан» ЛТД 07300, м. Вишгород Київської області, вул. Грушевського, 6
Боржник: Публічне акціонерне товариство Трест «Київміськбуд - 1» імені М.П.Загороднього
17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Київська, 307
про визнання боржника банкрутом
Ухвала виноситься без виклику представників учасників провадження у справі про банкрутство.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариством з обмеженою відповідальністю «Стефан» ЛТД (надалі - кредитор) подана заява про порушення справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства Трест «Київміськбуд - 1» імені М.П.Загороднього (надалі - боржник) на підставі ст. 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі - Закон про банкрутство), яка ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 05.02.2016р. була прийнята до розгляду.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 25.02.2016р. порушено провадження у справі про банкрутство, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Ронського Р.М.
27 серпня 2018 року до Господарського суду Чернігівської області надійшло клопотання від 14.08.2018р. № 3502-16 арбітражного керуючого Ронського Р.М. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, та стягнення грошової винагороди.
Постановою Північного апеляційного господарського суду від 05.12.2018р. припинено процедуру розпорядження майном Публічного акціонерного товариства Трест «Київміськбуд-1» ім. М.П. Загороднього, боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Ронського Р.М.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 28.12.2018р., зокрема призначено розгляд клопотання від 14.08.2018р. № 3502-16 арбітражного керуючого Ронського Р.М. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, та стягнення грошової винагороди в судовому засіданні на 22.01.2019р.
В судовому засіданні 22.01.2019р., на підставі ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, оголошено перерву до 07.02.2019р.
28 січня 2019 року до Господарського суду Чернігівської області надійшла ухвала Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 22.01.2019р., згідно якої відкрито касаційне провадження у справі № 927/84/16 за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансово-інвестиційний Альянс» на постанову Північного апеляційного господарського суду від 05.12.2018р. з призначенням судового засідання на 13.02.2019р.; одночасно суд касаційної інстанції постановив витребувати з Господарського суду Чернігівської області матеріали справи № 927/84/16.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
У відповідності з ч. 6 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 287 Господарського процессуального кодексу України, учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов'язки, мають право подати касаційну скаргу на ухвали і постанови суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку та постанови суду апеляційної інстанції у справах про банкрутство (неплатоспроможність) у випадках, передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Підпунктом 17.5 п. 17 ч. 1 р. XI «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Господарського процесуального кодексу України встановлено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Враховуючи витребування судом касаційної інстанції всіх матеріалів справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства Трест «Київміськбуд - 1» імені М.П.Загороднього, що унеможливлює розгляд вказаного вище клопотання арбітражного керуючого Ронського Р.М., суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі в частині розгляду клопотання від 14.08.2018р. № 3502-16 арбітражного керуючого Ронського Р.М. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, та стягнення грошової винагороди до розгляду Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансово-інвестиційний Альянс» на постанову Північного апеляційного господарського суду від 05.12.2018р. та повернення матеріалів справи до Господарського суду Чернігівської області.
Керуючись ст. 2 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 12, 227, 233, 234, 287 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Зупинити провадження у справі в частині розгляду клопотання від 14.08.2018р. № 3502-16 арбітражного керуючого Ронського Р.М. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, та стягнення грошової винагороди до розгляду Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансово-інвестиційний Альянс» на постанову Північного апеляційного господарського суду від 05.12.2018р. та повернення матеріалів справи до Господарського суду Чернігівської області.
2. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України, шляхом подання апеляційної скарги через місцевий господарський суд.
3. Копії цієї ухвали надіслати ліквідатору Ронському Р.М. (07850, с. Клавдієво - Тарасове Бородянського району Київської області, вул. Радянська, буд. 23-а), голові комітету кредиторів - Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансово-інвестиційний альянс» (02218, м. Київ, вул. Райдужна, 6) та кредиторам: Товариству з обмеженою відповідальністю «Стефан» ЛТД (07300, м. Вишгород Київської області, вул. Грушевського, 6), Приватному акціонерному товариству «Акціонерна компанія «Київводоканал» (01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 1-а) та Публічному акціонерному товариству Акціонерний банк «Укргазбанк» (03087, м. Київ, вул. Єреванська, 1; адреса для листування: 01601, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 16-22).
Суддя А.С.Сидоренко