Справа № 362/2707/19
Провадження № 2/362/1894/19
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
13.06.2019 року
суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Марчук О.Л., перевіривши заяву позивача про забезпечення позову,
В С Т А Н О В И В:
Судом відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Тернюк Є.В. про визнання недійсними договорів дарування та скасування їх державної реєстрації.
Позивачем подано заяву у якій вона просить забезпечити позов шляхом накладення арешту на нерухоме майно ОСОБА_4 у вигляді будинку і земельної ділянки, що були відчужені на його користь відповідачем по справі ОСОБА_3 , раніше подаровані останній відповідачем ОСОБА_2 за спірними договорами дарування.
Заяву обґрунтовано тим, що на думку позивача невжиття таких заходів забезпечення позову зробить неможливим виконання рішення суду.
Вирішуючи клопотання, суд виходить з наступного.
Пункт 1 частини першої статті 150 ЦПК України передбачає, що позов забезпечується також накладенням арешту на майно, що належить відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.
Відповідно до частини п`ятої статті 151 ЦПК України, до заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Натомість, позивачем порушено наведену вимогу цивільного процесуального закону та не додано до заяви документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Згідно із частиною дев`ятою статті 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Таким чином, суд приходить до висновку, що заява про забезпечення позову не відповідає вимогам процесуального закону, а тому її необхідно повернути заявнику.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 149, 150, 153, 258 – 261 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Заяву позивача про забезпечення позову – повернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвалу може бути оскаржено безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її вручення особі.
Суддя