Провадження № 2-в/641/20/2021 Справа № 2-7985/2003
У Х В А Л А
05 липня 2021 року м. Харків
Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді Ященко С.О.,
за участю секретаря судового засідання Шелудченко В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в приміщенні Комінтернівського районного суду м. Харкова питання про відновлення втраченого судового провадження у цивільній справі № 2-7985/2003
позивачі: ОСОБА_1 , ОСОБА_2
відповідач: ОСОБА_3
провизнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, -
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою судді Харківського апеляційного суду Хорошевського О.М. від 11.05.2021 року, у зв`язку із розглядом апеляційної скарги ОСОБА_4 на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 11.09.2003 року, ініційовано розгляд справи про відновлення втраченого судового провадження в цивільній справі № 2-7985/2003 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, закінченої ухваленням рішення.
Ухвалою Комінтернівського районного суду м. Харкова від 19.05.2021 року відкрито провадження по відновленню втраченого судового провадження по цивільній справі № 2-7985/2003 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, закінченої ухваленням рішення.
ОСОБА_4 в судове засідання не з`явилась, надала до суду заяву, в якій просила відновити втрачене провадження по справі, та проводити судове засідання без її участі.
Суд, дослідивши зібрані матеріали, зазначає наступне.
Згідно зіст. 488 ЦПК Українивідновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно до вимогст. 493 ЦПК Українипри розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги: 1) частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо); 2) документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів; 3) матеріали виконавчого провадження, якщо воно здійснювалося за результатами розгляду справи; 4) будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи; 5) відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень; 6) дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі; 7) будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.
Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, учасників справи (їх представників), а в необхідних випадках-осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення, та вчиняти інші процесуальні дії, передбачені цим Кодексом, з метою відновлення втраченого судового провадження.
Згідно з положеннями ч. 1ст.494ЦПК України на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
В процесі розгляду питання щодо відновлення втраченого судового провадження з`ясовано, що у 2003 році у провадженні судді Хачатурова Н.Н. перебувала справа № 2-7985/2003 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням. Справу розглянуто у 2003 році.
За інформацією архіву Комінтернівського районного суду м. Харкова цивільна справа № 2-7985/2003 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особитакою,що втратилаправо користуванняжилим приміщенням знищена в зв`язку з закінченням строків зберігання. Надано оригінал рішення суду по вказаній справі.
Рішенням Комінтернівського районного суду м. Харкова від 11.09.2003 року визнано ОСОБА_3 та її неповнолітнього сина ОСОБА_5 , 1993 року народження, такими, що втратили право користування жилим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 .
Інші матеріали цивільної справи під час вирішення питання щодо відновлення втраченого судового провадження не надані.
З врахуванням наведеного, суд вбачає підстави для відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі № 2-7985/2003 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особитакою,що втратилаправо користуванняжилим приміщенням в частині змісту судового рішення від 11.09.2003 року, яким закінчено розгляд справи.
Керуючись ст.ст.488,494 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відновити втраченесудове провадженняпо цивільнійсправі №2-7985/2003за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням в частині судового рішення від 11.09.2003 року, яким закінчено розгляд справи.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п`ятнадцяти днів .з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи до або через Комінтернівський районний суд м. Харкова.
Суддя С. О. Ященко