ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 616/459/21 Номер провадження 22-ц/814/1911/22Головуючий у 1-й інстанції Подмарков Ю.М. Доповідач ап. інст. Кузнєцова О. Ю.
У Х В А Л А
06 вересня 2022 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого судді Кузнєцової О.Ю.,
суддів: Гальонкіна С.А., Карпушина Г.Л.,
розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Авілової Олени Михайлівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення Полтавського апеляційного суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програми «EasyCon» у справі за апеляційною скаргою представника позивача ОСОБА_1 адвоката Авілової Олени Михайлівни
на рішення Великобурлуцького районного суду Харківської області від 02 листопада 2021 року у складі судді Подмаркова Ю.М.
по справі за позовом ОСОБА_1 до комунального закладу "Приколотнянський ліцей імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Вільхуватської сільської ради", третя особа: Вільхуватська сільська рада про визнання незаконним наказу про звільнення, поновлення на роботі та визнання контракту продовженим,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Полтавського апеляційного суду перебуває цивільна справа за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Авілової Олени Михайлівни на рішення Великобурлуцького районного суду Харківської області від 02 листопада 2021 року.
05 вересня 2022 року від адвоката Авілової Олени Михайлівни до суду надійшла заява про участь у справі в режимі відеоконференції за допомогою програми «EasyCon», посилаючись на введення на території України військового стану.
Згідно ч. 1, 2, 6 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon, колегія суддів, вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з представником позивача - адвокатом Авіловою О.М. з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon, яка зареєстрована у системі EasyCon за наступними реквізитами: електронна адреса ІНФОРМАЦІЯ_1.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Авілової Олени Михайлівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Розгляд справи, призначеної на 06 вересня 2022 року о 10:00 год. провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з представником ОСОБА_1 адвокатом Авіловою Оленою Михайлівною, яка зареєстрована у системі EasyCon за реквізитами: електронна адреса ІНФОРМАЦІЯ_1.
Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий: О.Ю. Кузнєцова
Судді: С.А. Гальонкін
Г.Л. Карпушин