open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.12.2012  № 1035

Про затвердження складу комісій МОЗ України з розробки вихідних даних

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства охорони здоров'я
№ 196 від 12.03.2013
№ 327 від 22.04.2013
№ 625 від 24.07.2013}

З метою досягнення результативних показників державних цільових програм, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів державного бюджету та на виконання наказу МОЗ України від 30.12.2011 № 1019 "Про забезпечення планування та виконання бюджетних програм, головним розпорядником бюджетних коштів за якими є МОЗ України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад комісій, що додаються:

1.1. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки.

1.2. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги хворим, які потребують пересадки органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію).

1.3. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання) на виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 - 2016 роках.

1.4. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр.

1.5. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

1.6. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

1.7. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів).

1.8. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для закладів охорони здоров'я для лікування хворих з серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями).

1.9. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури ендопротезів та інших імплантатів).

1.10. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз).

1.11. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування хворих нефрологічного профілю).

1.12. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на гемофілію).

1.13. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури виробів медичного призначення та медичного обладнання) за Державною цільовою програмою "Цукровий діабет" на 2009 - 2013 роки".

1.14. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року.

1.15. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч та аутизм).

1.16. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити В та С, первинні (вроджені) імунодефіцити).

1.17. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та діалізаторів для лікування дітей з гострою та хронічною нирковою недостатністю).

1.18. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію).

1.19. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз).

1.20. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури тест-систем для діагностики фенілкетонурії та гіпотиреозу, адреногенітального синдрому та муковісцидозу у новонароджених та лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію).

1.21. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей з хворобою Гоше та хворих на мукополісахаридоз).

1.22. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження).

1.23. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування дітей з онкологічними і онкогематологічними захворюваннями).

1.24. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій) на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності.

1.25. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії".

1.26. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги".

1.27. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури на закупівлю високовартісного медичного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на будівництво центру позитронно-емісійної томографії - комп'ютерної томографії, капітальний ремонт та реконструкцію лікарняних споруд та закупівлю високовартісного медичного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання".

{Пункт 1 доповнено підпунктом 1.27 згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 196 від 12.03.2013}

1.27. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів) для централізованої закупівлі біологічних/синтетичних хворобо-модифікуючих протиревматичних препаратів для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит.

{Пункт 1 доповнено підпунктом 1.27 згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

1.28. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (товарів та послуг) з питань підключення оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя до телекомунікаційної системи загального користування.

{Пункт 1 доповнено підпунктом 1.28 згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

1.29. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (виробів медичного призначення, медичної техніки та спеціалізованого медичного автотранспорту) в межах виконання бюджетної програми КПКВК 2301380 "Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я".

{Пункт 1 доповнено підпунктом 1.29 згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Р. Богачева.

Віце-прем'єр-міністр України -
МіністрР. БогатирьоваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки


Голова Комісії:
Легеза
Костянтин Миколайович

-

начальник відділу профілактики інфекційних захворювань Управління громадського здоров'я МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Колеснікова
Ірина Павлівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Епідеміологія", завідуючий кафедри епідеміології НМУ ім. О. Богомольця;


Лясковський
Тарас Михайлович

-

завідувач сектору реєстрації та контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Крамарьов
Сергій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитячі інфекційні хвороби", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. Богомольця;


Лапій
Федір Іванович

-

доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Сахнюк
Оксана Миколаївна

-

директор Департаменту медичних імунобіологічних препаратів препаратів та імунопрофілактики ДП "Державний експертний центр" МОЗ України;


Гамазін
Юрій Олексійович

-

радник Генерального директора ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ляшко
Віктор Кирилович

-

начальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби України (за згодою);


Булавінова
Катерина Олександрівна

-

медичний експерт ЮНІСЕФ (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Платов
Сергій Михайлович


провідний фахівець Відділу забезпечення лікарських засобів та виробів медичного призначення ДП "Укрвакцина".


Секретар Комісії:
Білостоцька
Світлана Сергіївна

-

головний спеціаліст сектору імунопрофілактики Управління громадського здоров'я МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги хворим, які потребують пересадки органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Ніконенко
Олександр Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Трансплантологія", ректор Запорізької медичної академії післядипломної освіти (за згодою);


Салютін
Руслан Вікторович

-

директор Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України;


Котенко
Олег Генадійович

-

заступник директора з наукової роботи по трансплантології ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології НАМН України" (за згодою);


Загробян
Рубен Овакімович

-

завідувач відділу трансплантації нирки ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології НАМН України" (за згодою);


Лісовий
Володимир Миколайович

-

ректор Харківського медичного університету (за згодою);


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі пеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Кобза
Ігор Іванович

-

керівник Центру трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні, завідувач кафедри хірургії № 2 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання) на виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 - 2016 роках


Голова Комісії:
Нізова
Наталія Миколаївна

-

директор ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Фещенко
Юрій Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Пульмонологія та фтизіатрія", директор інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України;


Білогорцева
Ольга Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча фтизіатрія", професор кафедри фтизіатрії НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Барбова
Ганна Іванівна

-

старший науковий співробітник лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України" (за згодою);


Большак
Людмила Василівна

-

заступник головного лікаря Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру (за згодою);


Ковальова
Ганна Григорівна

-

головний позаштатний фтизіатр Головного управління охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації (за згодою);


Павлова
Ольга Вікторівна

-

фахівець з лікування туберкульозу проекту PATH "Зменшення тягаря туберкульозу в Україні" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - іністра охорони здоров'я;


Тонкель
Тамара Петрівна

-

заступник керівника проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в України";


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Ващенчук
Оксана Володимирівна

-

член дорадчої ради спільнот UCAB (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Соболєва
Ярослава Володимирівна

-

начальник відділу планування та організації медичної допомоги ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатура лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр.


Голова Комісії:
Нізова
Наталія Миколаївна

-

директор ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".


Заступник Голови Комісії:Пархоменко
Марина Олександрівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Голубовська
Ольга Анатоліївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Інфекційні хвороби", завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Cолдатенкова
Ксенія Вікторівна

-

лікар-інфекціоніст клініки для лікування дітей хворих на ВІЛ/CНІД НДСЛ "Охматдит";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Матковський
Ігор Анатолійович

-

головний лікар Вінницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом (за згодою);


Заїка
Богдан Валерійович

-

член БФ "Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні" (за згодою);


Люльчук
Марія Геннадіївна

-

лікар-лаборант ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України";


Вакулюк
Олексій Вікторович

-

завідуючий лабораторією Черкаського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом (за згодою)


Антоняк
Світлана Миколаївна

-

завідувач відділення ВІЛ/СНІД Клініки ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сторожук
Людмила Анатоліївна

-

начальник відділу організації медико-соціальної допомоги управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Соболєва
Ярослава Володимирівна

-

начальник відділу планування та організації медичної допомоги ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Дягіль
Ірина Сергіївна

-

завідуюча відділом ДУ "Національний центр радіаційної медицини НАМН України" (за згодою);


Перехрестенко
Тетяна Петрівна

-

провідний науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Сівкович
Світлана Олексіївна

-

головний науковий співробітник відділення захворювань системи крові ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Гартовська
Ірина Радомирівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Гематологія" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Мацібох
Олена Генадіївна

-

Голова правління БФ "Крона" (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Седаков
Ігор Євгенійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкологія"; головний лікар Донецького обласного протипухлинного центру;


Воробйова
Люся Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкогінекологія", завідувач науково-дослідним відділенням онкогінекології Національного інституту раку МОЗ України;


Смоланка
Іван Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкохірургія", завідувач відділенням пухлин грудної залози і її реконструктивної хірургії Національного інституту раку МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Семикоз
Наталія Григорівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Променева терапія", професор кафедри онкології, променевих методів діагностики і лікування Донецького НМУ ім. М. Горького (за згодою);


Одарченко
Петро Акимович

-

головний лікар Вінницького обласного онкологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст з онкології Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА (за згодою);


Парамонов
Віктор Володимирович

-

головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст з онкологїї Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської ОДА (за згодою);


Осинський
Дмитро Сергійович

-

головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ КМДА з онкології, заступник головного лікаря Київського міського клінічного онкологічного центру з амбулаторно-поліклінічної роботи (за згодою);


Власенко
Юрій Дмитрович

-

член Опікунської Ради Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України, Координатор проекту "Громадські ініціативи" (за згодою)


Винник
Юрій Олексійович

-

головний лікар Харківського онкологічного диспансеру (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Алексійчук
Людмила Валеріївна

-

головний спеціаліст Сектору організації медичного забезпечення та супроводу публічних заходів Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Дерибон
Олена Леонідівна

-

заступник начальника - начальник відділу моніторингу та супроводу державних програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Фролова
Олена Володимирівна

-

головний лікар Комунальної установи "Луганська обласна станція переливання крові" (за згодою);


Яворський
Вадим Володимирович

-

головний лікар Харківського обласного центру крові (за згодою);


Вербіцький
Петро Трохимович

-

головний лікар Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр крові" (за згодою);


Чугрієв
Анатолій Миколайович

-

головний лікар Житомирського обласного центру крові (за згодою), президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація служби крові", (за згодою);


Сергієнко
Олександр Володимирович

-

асистент кафедри гематології та трансфузіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гопко
Ганна Миколаївна

-

Координатор громадської кампанії "Наші діти" (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для закладів охорони здоров'я для лікування хворих із серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Руденко
Костянтин Володимирович

-

заступник головного лікаря ДУ "Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова" НАМН України (за згодою);


Тодуров
Борис Михайлович

-

Головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності "Хірургія серця та магістральних судин" МОЗ України, директор Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Жовнір
Володимир Аполлінарійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча анестезіологія", головний лікар ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України;


Сіренко
Юрій Михайлович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Кардіологія", завідувач відділу симптоматичних гіпертензій ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. Академіка М.Д. Стражеска" НАМН України;


Костюк
Михайло Романович

-

старший наукови й співробітник відділення судинної патології головного мозку ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова" НАМН України (за згодою);


Орлов
Михайло Юрійович

-

старший науковий співробітник відділення судинної патології головного мозку ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова" НАМН України (за згодою);


Хохлов
Андрій Валерійович

-

завідувач відділення ангіографії та рентгенендоваскулярної хірургії Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (за згодою);


Міщенко
Тамара Сергіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України із спеціальності "Неврологія", завідувач відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії НАМН України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Острополець
Наталія Андріївна

-

начальник відділу високоспеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури ендопротезів та інших імплантатів)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Левицький
Анатолій Феодосійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ортопедія і травматологія", завідувач кафедри дитячої хірургії та ортопедії НМУ ім. О. Богомольця;


Герасименко
Сергій Іванович

-

заступник директора з клінічної роботи ДУ "Інститут ортопедії та травматології" АМН України (за згодою);


Страфун
Сергій Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Ортопедія і травматологія", заступник директора Інституту травматології та ортопедії НАМН України;


Шевченко
Вадим Вікторович

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Ортопедія і травматологія", завідуючий ортопедичним відділенням Черкаської обласної лікарні (за згодою);


Климнюк
Григорій Іванович

-

керівник відділу дитячої онкології Національного інституту раку МОЗ України;


Клімовицький
Володимир Гарієвич

-

директор Інституту травматології та ортопедії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Калініченко
Павліна Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мартинюк
Володимир Юрійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча неврологія", директор українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України;


Міщенко
Тамара Сергіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неврологія", завідувач відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії НАМН України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Волошина
Наталія Петрівна

-

завідуюча відділом нейроінфекції та розсіяного склерозу ІНПН АМН України (за згодою);


Кобись
Тетяна Олександрівна

-

керівник Київського міського центру розсіяного склерозу (за згодою);


Галуша
Анатолій Іванович

-

головний позаштатний невролог Головного управління охорони здоров'я Київської обласної держадміністрації;


Соколова
Лариса Іванівна

-

завідувач кафедри неврології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (за згодою);


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Зінченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу високоспеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування хворих нефрологічного профілю)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Колесник
Микола Олексійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Нефрологія", директор Інституту нефрології НАМН України;


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Дудар
Ірина Олексіївна

-

завідувач відділу референтних технологій ДУ "Інституту нефрології НАМН України" (за згодою);


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на гемофілію)


Голова Комісії:
Демський
Віталій Васильович

-

начальник відділу трансплантації органів і тканин та служби крові Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Стасишин
Олександра Василівна

-

старший науковий співробітник відділення хірургії та трансфузіології ДУ "Інститут гематології та трансфузіології" НАМН України (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Авер'янов
Євген Валентинович

-

науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології" НАМН України (за згодою);


Гартовська
Ірина Радомирівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Гематологія" (за згодою);


Шміло
Олександр Петрович

-

президент Всеукраїнського товариства гемофілії (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури виробів медичного призначення та медичного обладнання) за Державною цільовою програмою "Цукровий діабет" на 2009 - 2013 роки"


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гульчій
Микола Васильович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Ендокринологія", головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Нетяженко
Василь Захарович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Терапія", завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб № 1 НМУ ім. академіка О.О. Богомольця;


Зелінська
Наталія Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ендокринологія", керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Грабар
Світлана Леонідівна

-

головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча ендокринологія" (за згодою);


Петренко
Людмила Іванівна

-

президент Міжнародної діабетичної асоціації України, головний редактор журналу "Діабетик" (за згодою);


Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Прудіус
Пилип Григорович

-

головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації із спеціальності "ендокринологія" (за згодою);


Лантух
Лілія Олексіївна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров`я Київської міської державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча ендокринологія" (за згодою);


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Алексійчук
Людмила Валеріївна

-

головний спеціаліст Сектору організації медичного забезпечення та супроводу публічних заходів Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року"


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени комісії:
Камінський
В'ячеслав Володимирович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство і гінекологія", завідувач кафедри акушерства і гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Татарчук
Тетяна Феофанівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гінекологія", заступник директора з наукової роботи, завідувач відділення ендокринної гінекології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Шунько
Єлизавета Євгеніївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неонатологія", декан педіатричного факультету, завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;


Гречаніна
Олена Яківна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна", директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету;


Ткаченко
Руслан Опанасович

-

професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології, завідувач циклу з акушерської реанімації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Знаменська
Тетяна Костянтинівна

-

завідувач відділення неонатології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології" Національної академії медичних наук України (за згодою);


Секретар комісії:
Чибісова
Ірина Володимирівна

-

начальник відділу акушерсько-гінекологічної допомоги Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч та аутизм)


Голова Комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Мартинюк
Володимир Юрійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча неврологія", директор українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України;


Пінчук
Ірина Яківна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Психіатрія", директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України;


Панасюк
Людмила Опанасівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча неврологія";


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Кірилова
Людмила Григорівна

-

науковий керівник відділення психоневрології для дітей перших трьох років з перинатальними ураженнями нервової системи ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології" Національної академії медичних наук України, голова асоціації дитячих неврологів України (за згодою);


Марцинковський
Ігор Анатолійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча психіатрія", керівник сектору медико-соціальної реабілітації дітей та підлітків з психічними та поведінковими розладами Українського НДІ соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ України, д.м.н.;


Панічевська
Євгенія Леонідівна


представник благодійного фонду "Дитина з майбутнім";


Секретар Комісії:
Терещенко
Лариса Степанівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити В та С, первинні (вроджені) імунодефіцити)


Голова комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Крамарьов
Сергій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитячі інфекційні хвороби", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця;


Чернишова
Людмила Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча імунологія", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Стефанишина
Ольга Анатоліївна

-

виконавчий директор БФ "Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Шадрін
Олег Геннадійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гастроентерологія".


Секретар Комісії:
Нестерець
Олена Леонідівна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та діалізаторів для лікування дітей з гострою та хронічною нирковою недостатністю)


Голова Комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління  начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Багдасарова
Інгрета Вартанівна

-

завідувач відділу дитячої нефрології ДУ "Інститут нефрології НАМН України", головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча нефрологія" (за згодою);


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Мешкова
Олена Михайлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника управління - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Донська
Світлана Борисівна

-

завідуюча Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гематологія";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Мешкова
Олена Михайлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Шміло
Олександр Петрович

-

голова правління Всеукраїнського громадського об'єднання інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії" (за згодою);


Дубей
Леонід Ярославович

-

професор кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (за згодою);


Авер'янов
Євген Валентинович

-

науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Секретар комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз)


Голова Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Каврайська
Любов Адамівна

-

провідний фахівець відділу моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення Департаменту раціональної фармакотерапії та супроводу державної формулярної системи державного підприємства "Державний експертний центр МОЗ України";


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Гавришева
Ірина Олександрівна


голова правління Запорізького обласного благодійного фонду "Щаслива дитина".


Секретар Комісії:
Нестерець
Олена Леонідівна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури тест-систем для діагностики фенілкетонурії та гіпотиреозу, адреногенітального синдрому, муковісцидозу у новонароджених та лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію)


Голова комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Горовенко
Наталія Григорівна

-

завідувач кафедри медичної генетики НМАПО ім. Л.П. Шупика;


Якимович
Світлана Анатоліївна

-

завідуюча консультативною поліклінікою Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1 (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Ольхович
Наталія Вікторівна

-

завідувач лабораторії медико-генетичного Центру НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Іванова
Тетяна Павлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Шунько
Єлизавета Євгеніївна

-

Завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неонатологія";


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Волосовець
Ірина Петрівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей з хворобою Гоше та хворих на мукополісахаридоз)


Голова комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Іванова
Тетяна Павлівна

-

заступник головного лікаря з лікувальної роботи НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Горовенко
Наталія Григорівна

-

завідувач кафедри медичної та лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика, д.м.н., член-кореапондент НАМН України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Волосовець
Ірина Петрівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України


Зелінська
Наталія Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ендокринологія", керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України;


Ніфонтова
Лариса Валентинівна

-

завідувач відділення дитячої ендокринології НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України,


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна


головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Донська
Світлана Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гематологія", завідувач Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Кремінська
Олена Семенівна

-

завідуюча референс-лабораторією з діагностики онкогематологічних захворювань Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Климнюк
Григорій Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча онкологія", науковий керівник відділу дитячої онкології Національного інституту раку МОЗ України;


Орлов
Юрій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча нейрохірургія", завідувач відділу дитячої нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України (за згодою);


Кавардакова
Наталія Володимирівна

-

головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ Київської МДА зі спеціальності "Дитяча гематологія" (за згодою);


Рижак
Олег Анатолійович

-

завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович.

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Корчинська
Оксана Анатоліївна

-

голова Опікунської Ради Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України (за згодою);


Секретар Комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник комісії:
Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Камінський
В'ячеслав Володимирович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство і гінекологія", завідувач кафедри акушерства і гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Луцик
Валентин Володимирович

-

завідувач відділення діагностики та лікування безплідного шлюбу Донецького державного регіонального центру охорони материнства і дитинства (за згодою);


Петько
Валентин Анатолійович

-

директор Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Харківського національного медичного університету (за згодою);


Юзько
Олександр Михайлович.

-

завідувач кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського медичного університету, голова асоціації репродуктологів (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Манойло
Інна Вадимівна

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Чибісова
Ірина Володимирівна

-

начальник відділу акушерсько-гінекологічної допомоги Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії"


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Климак
Антон Анатолійович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Луньова
Ганна Генадіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Клінічна лабораторна діагностика", завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Жовнір
Володимир Аполлінарійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча анестезіологія", головний лікар ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України;


Глумчер
Фелікс Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Анестезіологія", завідувач кафедри та інтенсивної терапії НМУ ім. О.О. Богомольця, професор, д.м.н., Президент Асоціації анестезіологів України;


Педаченко
Євген Георгійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Нейрохірургія", керівник відділу Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України;


Паненко
Василь Васильович

-

заступник начальника Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації;


Фомін
Петро Дмитрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Хірургія", завідувач кафедри факультетської хірургії № 2 НМУ ім. О.О. Богомольця;


Левицький
Анатолій Феодосійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ортопедія і травматологія", завідувач кафедри дитячої хірургії та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального аппарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Калініченко
Павліна Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачеваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги"


Голова Комісії:
Стрельников
Михайло Олександрович

-

начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Климак
Антон Анатолійович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Юрченко
Володимир Дмитрович

-

радник Міністра охорони здоров'я України;


Вершигора
Анатолій Васильович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України - координатор зі спеціальності "Медицина невідкладних станів";


Близнюк
Микола Дмитрович

-

заступник директора Українського науково-практичного центру екстреної медицини та медицини катастроф;


Сінанов
Еммануїл Карапетович

-

керівник групи - провідний інженер відділу науково-технічної експертизи, стандартизації та випробувань медичних виробів ДУО "Політехмед";


Підтуркін
Дмитро Генадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального аппарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Терещенко
Олександр Михайлович

-

головний спеціаліст відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Склад із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 327 від 22.04.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевСКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури на закупівлю високовартісного медичного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на будівництво центру позитронно-емісійної томографії - комп'ютерної томографії, капітальний ремонт та реконструкцію лікарняних споруд та закупівлю високовартісного медичного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання"


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович


заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України.


Заступник Голови Комісії:
Климак
Антон Анатолійович


головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель Міністерства охорони здоров'я України.


Члени Комісії:
Фомін
Петро Дмитрович


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Хірургія", завідувач кафедри факультетської хірургії № 2 Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.


Глумчер
Фелікс Семенович


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Анестезіологія", завідувач кафедри та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, професор, д. м. н., президент Асоціації анестезіологів України.


Камінський
В'ячеслав Володимирович


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство і гінекологія", завідувач кафедри акушерства і гінекології та репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.


Ткаченко
Михайло Миколайович


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальностей "Радіологія, рентгенологія, ультразвукова діагностика", професор кафедри радіології та радіаційної медицини Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.


Міщенко
Тамара Сергіївна


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неврологія", завідувач відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії Національної академії медичних наук України.


Тодуров
Борис Михайлович


головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Хірургія серця і магістральних судин", директор Київського міського центру серця.


Хіміч
Ірина Михайлівна


заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту Міністерства охорони здоров'я України.


Сандуленко
Наталія Валентинівна


головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Мишковська
Антоніна Андріївна


завідувач Сектору радіаційної безпеки та медичних проблем наслідків аварії на ЧАЕС Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України.

{Наказ доповнено Складом згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 196 від 12.03.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. Богачев


СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів) для централізованої закупівлі біологічних/синтетичних хворобо-модифікуючих протиревматичних препаратів для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит


Голова Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна


заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна


головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мостовенко
Раїса Василівна


завідувач дитячим інфекційно-боксованим відділенням Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія"


Марушко
Тетяна Вікторівна


професор кафедри педіатрії № 2 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика


Ганева
Світлана Леонідівна


начальник відділу державної реєстрації медичних виробів Управління організації державного контролю якості та безпеки медичних виробів Державної служби України з лікарських засобів


Кицюк
Наталія Ігорівна


начальник відділу методологічного супроводу та моніторингу формулярної системи Департаменту раціональної фармакотерапії та супроводу державної формулярної системи державного підприємства "Державний експертний центр МОЗ України"


Сандуленко
Наталія Валентинівна


головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Дубиніна
Тетяна Юріївна


головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Наказ доповнено Складом згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. Богачев


СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (товарів та послуг) з питань підключення оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя до телекомунікаційної системи загального користування


Голова Комісії:
Стрельников
Михайло Олександрович


начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:
Климак
Антон Анатолійович


головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Лещук
Віктор Васильович


заступник начальника Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем держспецзв'язку


Сищук
Ростислав Анатолійович


експерт МОЗ України з питань медичного обладнання


Вершигора
Анатолій Васильович


головний лікар Київської міської станції швидкої медичної допомоги


Близнюк
Микола Дмитрович


заступник директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф


Юрченко
Володимир Дмитрович


радник Міністра охорони здоров'я України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України - координатор груп спеціальностей "Медицина невідкладних станів".


Секретар Комісії:
Квітка
Микола Іванович


головний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Наказ доповнено Складом згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. Богачев


СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (виробів медичного призначення, медичної техніки та спеціалізованого медичного автотранспорту) в межах виконання бюджетної програми КПКВК 2301380 "Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я"


Голова Комісії:
Стрельников
Михайло Олександрович


начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:
Климак
Антон Анатолійович


головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Сищук
Ростислав Анатолійович


експерт МОЗ України з питань медичного обладнання


Вершигора
Анатолій Васильович


головний лікар Київської міської станції швидкої медичної допомоги


Близнюк
Микола Дмитрович


заступник директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф


Юрченко
Володимир Дмитрович


радник Міністра охорони здоров'я України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України - координатор груп спеціальностей "Медицина невідкладних станів"


Ганева
Світлана Леонідівна


начальник відділу державної реєстрації медичних виробів Управління організації державного контролю якості та безпеки медичних виробів Державної служби України з лікарських засобів


Сінанов
Еммануїл Карпович


провідний інженер - керівник групи відділу науково-технічної експертизи, стандартизації та випробувань медичних виробів ДУО "Політехмед".


Секретар Комісії:
Квітка
Микола Іванович


головний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

{Наказ доповнено Складом згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я № 625 від 24.07.2013}

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. Богачев

{Текст взято з сайту МОЗ України http://www.moz.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: