open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.04.2013  № 327

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я № 19 від 10.01.2014}

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10 грудня 2012 року № 1035 "Про затвердження складу комісій МОЗ України з розробки вихідних даних"

З метою досягнення результативних показників державних цільових програм, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів державного бюджету та на виконання наказу МОЗ України від 30 грудня 2011 року № 1019 "Про забезпечення планування та виконання бюджетних програм, головним розпорядником бюджетних коштів за якими є МОЗ України" НАКАЗУЮ:

1. Унести до складу комісій МОЗ України з розробки вихідних даних, затверджених наказом МОЗ України від 10 грудня 2012 року № 1035 "Про затвердження складу комісій МОЗ України з розробки вихідних даних", такі зміни:

1.1. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії" заступника Голови Комісії Нижник Валентину Миколаївну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.2. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії" заступника Голови Комісії Климака Антона Анатолійовича, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.3. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги" заступника Голови Комісії Граузс Олену Павлівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.4. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги" заступника Голови Комісії Климака Антона Анатолійовича, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.5. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр. заступника Голови Комісії Нерсесяна Геннадія Арзуйовича, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.6. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр. заступника Голови Комісії Пархоменко Марину Олександрівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.7. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року заступника Голови Комісії Нерсесяна Геннадія Арзуйовича, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.8. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року заступника Голови Комісії Глогов'як Ольгу Василівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.9. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року заступника Голови Комісії Нерсесяна Геннадія Арзуйовича, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.10. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року заступника Голови Комісії Глогов'як Ольгу Василівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.11. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року заступника Голови Комісії Глогов'як Ольгу Василівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.12. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року заступника Голови Комісії Граузс Олену Павлівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.13. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч та аутизм) члена Комісії Панічевську Євгенію Леонідівну, представника благодійного фонду "Дитина з майбутнім".

1.14. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз) члена Комісії Гавришеву Ірину Олександрівну, голову правління Запорізького обласного благодійного фонду "Щаслива дитина".

1.15. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій) на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності заступника Голови Комісії Глогов'як Ольгу Василівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.16. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій) на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності заступника Голови Граузс Олену Павлівну, головного спеціаліста відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.

1.17. Вивести зі складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки секретаря Комісії Платова Сергія Михайловича, завідувача сектору імунопрофілактики Управління громадського здоров'я МОЗ України.

1.18. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки члена Комісії Платова Сергія Михайловича, провідного фахівця Відділу забезпечення лікарських засобів та виробів медичного призначення ДП "Укрвакцина".

1.19. Увести до складу Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки секретаря Комісії Білостоцьку Світлану Сергіївну, головного спеціаліста сектору імунопрофілактики Управління громадського здоров'я МОЗ України.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Р. Богачева.

Міністр

Р. Богатирьова

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: