open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.12.2012  № 1035

Про затвердження складу комісій МОЗ України з розробки вихідних даних

З метою досягнення результативних показників державних цільових програм, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів державного бюджету та на виконання наказу МОЗ України від 30.12.2011 № 1019 "Про забезпечення планування та виконання бюджетних програм, головним розпорядником бюджетних коштів за якими є МОЗ України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад комісій, що додаються:

1.1. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки.

1.2. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги хворим, які потребують пересадки органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію).

1.3. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання) на виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 - 2016 роках.

1.4. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр.

1.5. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

1.6. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

1.7. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів).

1.8. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для закладів охорони здоров'я для лікування хворих з серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями).

1.9. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури ендопротезів та інших імплантатів).

1.10. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз).

1.11. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування хворих нефрологічного профілю).

1.12. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на гемофілію).

1.13. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури виробів медичного призначення та медичного обладнання) за Державною цільовою програмою "Цукровий діабет" на 2009 - 2013 роки".

1.14. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року.

1.15. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч та аутизм).

1.16. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити В та С, первинні (вроджені) імунодефіцити).

1.17. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та діалізаторів для лікування дітей з гострою та хронічною нирковою недостатністю).

1.18. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію).

1.19. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз).

1.20. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури тест-систем для діагностики фенілкетонурії та гіпотиреозу, адреногенітального синдрому та муковісцидозу у новонароджених та лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію).

1.21. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей з хворобою Гоше та хворих на мукополісахаридоз).

1.22. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження).

1.23. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування дітей з онкологічними і онкогематологічними захворюваннями).

1.24. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій) на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності.

1.25. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії".

1.26. Комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Р. Богачева.

Віце-прем'єр-міністр України -
МіністрР. БогатирьоваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури вакцин та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007 - 2015 роки


Голова Комісії:
Легеза
Костянтин Миколайович

-

начальник відділу профілактики інфекційних захворювань Управління громадського здоров'я МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Колеснікова
Ірина Павлівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Епідеміологія", завідуючий кафедри епідеміології НМУ ім. О. Богомольця;


Лясковський
Тарас Михайлович

-

завідувач сектору реєстрації та контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Крамарьов
Сергій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитячі інфекційні хвороби", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. Богомольця;


Лапій
Федір Іванович

-

доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Сахнюк
Оксана Миколаївна

-

директор Департаменту медичних імунобіологічних препаратів препаратів та імунопрофілактики ДП "Державний експертний центр" МОЗ України;


Гамазін
Юрій Олексійович

-

радник Генерального директора ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ляшко
Віктор Кирилович

-

начальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби України (за згодою);


Булавінова
Катерина Олександрівна

-

медичний експерт ЮНІСЕФ (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Платов
Сергій Михайлович

-

головний спеціаліст відділу профілактики інфекції захворювань Управління громадського здоров'я МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення для надання медичної допомоги хворим, які потребують пересадки органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Ніконенко
Олександр Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Трансплантологія", ректор Запорізької медичної академії післядипломної освіти (за згодою);


Салютін
Руслан Вікторович

-

директор Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України;


Котенко
Олег Генадійович

-

заступник директора з наукової роботи по трансплантології ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології НАМН України" (за згодою);


Загробян
Рубен Овакімович

-

завідувач відділу трансплантації нирки ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології НАМН України" (за згодою);


Лісовий
Володимир Миколайович

-

ректор Харківського медичного університету (за згодою);


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі пеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Кобза
Ігор Іванович

-

керівник Центру трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні, завідувач кафедри хірургії № 2 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання) на виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 - 2016 роках


Голова Комісії:
Нізова
Наталія Миколаївна

-

директор ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Фещенко
Юрій Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Пульмонологія та фтизіатрія", директор інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України;


Білогорцева
Ольга Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча фтизіатрія", професор кафедри фтизіатрії НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Барбова
Ганна Іванівна

-

старший науковий співробітник лабораторії з мікробіологічної діагностики туберкульозу ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України" (за згодою);


Большак
Людмила Василівна

-

заступник головного лікаря Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру (за згодою);


Ковальова
Ганна Григорівна

-

головний позаштатний фтизіатр Головного управління охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації (за згодою);


Павлова
Ольга Вікторівна

-

фахівець з лікування туберкульозу проекту PATH "Зменшення тягаря туберкульозу в Україні" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - іністра охорони здоров'я;


Тонкель
Тамара Петрівна

-

заступник керівника проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в України";


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Ващенчук
Оксана Володимирівна

-

член дорадчої ради спільнот UCAB (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Соболєва
Ярослава Володимирівна

-

начальник відділу планування та організації медичної допомоги ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатура лікарських засобів, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення) на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 рр.


Голова Комісії:
Нізова
Наталія Миколаївна

-

директор ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Голубовська
Ольга Анатоліївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Інфекційні хвороби", завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Cолдатенкова
Ксенія Вікторівна

-

лікар-інфекціоніст клініки для лікування дітей хворих на ВІЛ/CНІД НДСЛ "Охматдит";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Матковський
Ігор Анатолійович

-

головний лікар Вінницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом (за згодою);


Заїка
Богдан Валерійович

-

член БФ "Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні" (за згодою);


Люльчук
Марія Геннадіївна

-

лікар-лаборант ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України";


Вакулюк
Олексій Вікторович

-

завідуючий лабораторією Черкаського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом (за згодою)


Антоняк
Світлана Миколаївна

-

завідувач відділення ВІЛ/СНІД Клініки ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сторожук
Людмила Анатоліївна

-

начальник відділу організації медико-соціальної допомоги управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Соболєва
Ярослава Володимирівна

-

начальник відділу планування та організації медичної допомоги ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку та хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Дягіль
Ірина Сергіївна

-

завідуюча відділом ДУ "Національний центр радіаційної медицини НАМН України" (за згодою);


Перехрестенко
Тетяна Петрівна

-

провідний науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Сівкович
Світлана Олексіївна

-

головний науковий співробітник відділення захворювань системи крові ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Гартовська
Ірина Радомирівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Гематологія" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Мацібох
Олена Генадіївна

-

Голова правління БФ "Крона" (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нерсесян
Геннадій Арзуйович

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Седаков
Ігор Євгенійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкологія"; головний лікар Донецького обласного протипухлинного центру;


Воробйова
Люся Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкогінекологія", завідувач науково-дослідним відділенням онкогінекології Національного інституту раку МОЗ України;


Смоланка
Іван Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Онкохірургія", завідувач відділенням пухлин грудної залози і її реконструктивної хірургії Національного інституту раку МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Семикоз
Наталія Григорівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Променева терапія", професор кафедри онкології, променевих методів діагностики і лікування Донецького НМУ ім. М. Горького (за згодою);


Одарченко
Петро Акимович

-

головний лікар Вінницького обласного онкологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст з онкології Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА (за згодою);


Парамонов
Віктор Володимирович

-

головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру, головний позаштатний спеціаліст з онкологїї Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської ОДА (за згодою);


Осинський
Дмитро Сергійович

-

головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ КМДА з онкології, заступник головного лікаря Київського міського клінічного онкологічного центру з амбулаторно-поліклінічної роботи (за згодою);


Власенко
Юрій Дмитрович

-

член Опікунської Ради Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України, Координатор проекту "Громадські ініціативи" (за згодою)


Винник
Юрій Олексійович

-

головний лікар Харківського онкологічного диспансеру (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Алексійчук
Людмила Валеріївна

-

головний спеціаліст Сектору організації медичного забезпечення та супроводу публічних заходів Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Дерибон
Олена Леонідівна

-

заступник начальника - начальник відділу моніторингу та супроводу державних програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Фролова
Олена Володимирівна

-

головний лікар Комунальної установи "Луганська обласна станція переливання крові" (за згодою);


Яворський
Вадим Володимирович

-

головний лікар Харківського обласного центру крові (за згодою);


Вербіцький
Петро Трохимович

-

головний лікар Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр крові" (за згодою);


Чугрієв
Анатолій Миколайович

-

головний лікар Житомирського обласного центру крові (за згодою), президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація служби крові", (за згодою);


Сергієнко
Олександр Володимирович

-

асистент кафедри гематології та трансфузіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гопко
Ганна Миколаївна

-

Координатор громадської кампанії "Наші діти" (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для закладів охорони здоров'я для лікування хворих із серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени Комісії:
Руденко
Костянтин Володимирович

-

заступник головного лікаря ДУ "Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова" НАМН України (за згодою);


Тодуров
Борис Михайлович

-

Головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності "Хірургія серця та магістральних судин" МОЗ України, директор Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Жовнір
Володимир Аполлінарійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча анестезіологія", головний лікар ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України;


Сіренко
Юрій Михайлович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Кардіологія", завідувач відділу симптоматичних гіпертензій ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. Академіка М.Д. Стражеска" НАМН України;


Костюк
Михайло Романович

-

старший наукови й співробітник відділення судинної патології головного мозку ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова" НАМН України (за згодою);


Орлов
Михайло Юрійович

-

старший науковий співробітник відділення судинної патології головного мозку ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова" НАМН України (за згодою);


Хохлов
Андрій Валерійович

-

завідувач відділення ангіографії та рентгенендоваскулярної хірургії Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" (за згодою);


Міщенко
Тамара Сергіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України із спеціальності "Неврологія", завідувач відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії НАМН України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Острополець
Наталія Андріївна

-

начальник відділу високоспеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури ендопротезів та інших імплантатів)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Левицький
Анатолій Феодосійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ортопедія і травматологія", завідувач кафедри дитячої хірургії та ортопедії НМУ ім. О. Богомольця;


Герасименко
Сергій Іванович

-

заступник директора з клінічної роботи ДУ "Інститут ортопедії та травматології" АМН України (за згодою);


Страфун
Сергій Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Ортопедія і травматологія", заступник директора Інституту травматології та ортопедії НАМН України;


Шевченко
Вадим Вікторович

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Ортопедія і травматологія", завідуючий ортопедичним відділенням Черкаської обласної лікарні (за згодою);


Климнюк
Григорій Іванович

-

керівник відділу дитячої онкології Національного інституту раку МОЗ України;


Клімовицький
Володимир Гарієвич

-

директор Інституту травматології та ортопедії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Калініченко
Павліна Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на розсіяний склероз)


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мартинюк
Володимир Юрійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча неврологія", директор українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України;


Міщенко
Тамара Сергіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неврологія", завідувач відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії НАМН України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Волошина
Наталія Петрівна

-

завідуюча відділом нейроінфекції та розсіяного склерозу ІНПН АМН України (за згодою);


Кобись
Тетяна Олександрівна

-

керівник Київського міського центру розсіяного склерозу (за згодою);


Галуша
Анатолій Іванович

-

головний позаштатний невролог Головного управління охорони здоров'я Київської обласної держадміністрації;


Соколова
Лариса Іванівна

-

завідувач кафедри неврології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (за згодою);


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Зінченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу високоспеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування хворих нефрологічного профілю)


Голова Комісії:
Мороз
Євген Денисович

-

заступник директора Департаменту - начальник управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Колесник
Микола Олексійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Нефрологія", директор Інституту нефрології НАМН України;


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Дудар
Ірина Олексіївна

-

завідувач відділу референтних технологій ДУ "Інституту нефрології НАМН України" (за згодою);


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування хворих на гемофілію)


Голова Комісії:
Демський
Віталій Васильович

-

начальник відділу трансплантації органів і тканин та служби крові Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Новак
Василь Леонідович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Гематологія і трансфузіологія", директор ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України";


Стасишин
Олександра Василівна

-

старший науковий співробітник відділення хірургії та трансфузіології ДУ "Інститут гематології та трансфузіології" НАМН України (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Авер'янов
Євген Валентинович

-

науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології" НАМН України (за згодою);


Гартовська
Ірина Радомирівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Гематологія" (за згодою);


Шміло
Олександр Петрович

-

президент Всеукраїнського товариства гемофілії (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Ярошевський
Віктор Степанович

-

головний спеціаліст відділу трансплантації органів і тканин та служби крові управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури виробів медичного призначення та медичного обладнання) за Державною цільовою програмою "Цукровий діабет" на 2009 - 2013 роки"


Голова Комісії:
Боднарук
Наталія Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гульчій
Микола Васильович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Ендокринологія", головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Нетяженко
Василь Захарович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Терапія", завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб № 1 НМУ ім. академіка О.О. Богомольця;


Зелінська
Наталія Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ендокринологія", керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Грабар
Світлана Леонідівна

-

головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча ендокринологія" (за згодою);


Петренко
Людмила Іванівна

-

президент Міжнародної діабетичної асоціації України, головний редактор журналу "Діабетик" (за згодою);


Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Прудіус
Пилип Григорович

-

головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації із спеціальності "ендокринологія" (за згодою);


Лантух
Лілія Олексіївна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров`я Київської міської державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча ендокринологія" (за згодою);


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Алексійчук
Людмила Валеріївна

-

головний спеціаліст Сектору організації медичного забезпечення та супроводу публічних заходів Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, витратних матеріалів та обладнання) за Державною програмою "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року"


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України;


Члени комісії:
Камінський
В'ячеслав Володимирович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство і гінекологія", завідувач кафедри акушерства і гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Татарчук
Тетяна Феофанівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гінекологія", заступник директора з наукової роботи, завідувач відділення ендокринної гінекології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України" (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Шунько
Єлизавета Євгеніївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неонатологія", декан педіатричного факультету, завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;


Гречаніна
Олена Яківна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна", директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету;


Ткаченко
Руслан Опанасович

-

професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології, завідувач циклу з акушерської реанімації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Знаменська
Тетяна Костянтинівна

-

завідувач відділення неонатології ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології" Національної академії медичних наук України (за згодою);


Секретар комісії:
Чибісова
Ірина Володимирівна

-

начальник відділу акушерсько-гінекологічної допомоги Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч та аутизм)


Голова Комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Мартинюк
Володимир Юрійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча неврологія", директор українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України;


Пінчук
Ірина Яківна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Психіатрія", директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України;


Панасюк
Людмила Опанасівна

-

головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації зі спеціальності "Дитяча неврологія";


Буряченко
Олексій Васильович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Кірилова
Людмила Григорівна

-

науковий керівник відділення психоневрології для дітей перших трьох років з перинатальними ураженнями нервової системи ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології" Національної академії медичних наук України, голова асоціації дитячих неврологів України (за згодою);


Марцинковський
Ігор Анатолійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча психіатрія", керівник сектору медико-соціальної реабілітації дітей та підлітків з психічними та поведінковими розладами Українського НДІ соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ України, д.м.н.;


Секретар Комісії:
Терещенко
Лариса Степанівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити В та С, первинні (вроджені) імунодефіцити)


Голова комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Крамарьов
Сергій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитячі інфекційні хвороби", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця;


Чернишова
Людмила Іванівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча імунологія", завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Стефанишина
Ольга Анатоліївна

-

виконавчий директор БФ "Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні" (за згодою);


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Шадрін
Олег Геннадійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гастроентерологія".


Секретар Комісії:
Нестерець
Олена Леонідівна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та діалізаторів для лікування дітей з гострою та хронічною нирковою недостатністю)


Голова Комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління  начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Багдасарова
Інгрета Вартанівна

-

завідувач відділу дитячої нефрології ДУ "Інститут нефрології НАМН України", головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча нефрологія" (за згодою);


Шейман
Борис Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Токсикологія", керівник Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Мешкова
Олена Михайлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника управління - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Донська
Світлана Борисівна

-

завідуюча Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гематологія";


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Мешкова
Олена Михайлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Шміло
Олександр Петрович

-

голова правління Всеукраїнського громадського об'єднання інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії" (за згодою);


Дубей
Леонід Ярославович

-

професор кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (за згодою);


Авер'янов
Євген Валентинович

-

науковий співробітник ДУ "Інститут гематології та трансфузіології НАМН України" (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Секретар комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз)


Голова Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Каврайська
Любов Адамівна

-

провідний фахівець відділу моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення Департаменту раціональної фармакотерапії та супроводу державної формулярної системи державного підприємства "Державний експертний центр МОЗ України";


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Нестерець
Олена Леонідівна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури тест-систем для діагностики фенілкетонурії та гіпотиреозу, адреногенітального синдрому, муковісцидозу у новонароджених та лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію)


Голова комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Горовенко
Наталія Григорівна

-

завідувач кафедри медичної генетики НМАПО ім. Л.П. Шупика;


Якимович
Світлана Анатоліївна

-

завідуюча консультативною поліклінікою Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1 (за згодою);


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я України;


Ольхович
Наталія Вікторівна

-

завідувач лабораторії медико-генетичного Центру НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Іванова
Тетяна Павлівна

-

заступник головного лікаря НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Шунько
Єлизавета Євгеніївна

-

Завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неонатологія";


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Волосовець
Ірина Петрівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей з хворобою Гоше та хворих на мукополісахаридоз)


Голова комісії:
Коваленко
Людмила Миколаївна

-

начальник відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени комісії:
Іванова
Тетяна Павлівна

-

заступник головного лікаря з лікувальної роботи НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Гречаніна
Олена Яківна

-

директор Українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Генетика медична, генетика лабораторна";


Мостовенко
Раїса Василівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія", завідувач дитячого інфекційного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ";


Горовенко
Наталія Григорівна

-

завідувач кафедри медичної та лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика, д.м.н., член-кореапондент НАМН України;


Сенченко
Сергій Анатолійович

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Волосовець
Ірина Петрівна

-

головний спеціаліст відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України.


Заступник Голови комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України


Зелінська
Наталія Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ендокринологія", керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України;


Ніфонтова
Лариса Валентинівна

-

завідувач відділення дитячої ендокринології НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України,


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна


головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку МОЗ України, голова комісії.


Заступник Голови комісії:Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Островерхова
Марина Миколаївна

-

заступник начальника Управління - начальник відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України;


Донська
Світлана Борисівна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча гематологія", завідувач Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Кремінська
Олена Семенівна

-

завідуюча референс-лабораторією з діагностики онкогематологічних захворювань Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Климнюк
Григорій Іванович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча онкологія", науковий керівник відділу дитячої онкології Національного інституту раку МОЗ України;


Орлов
Юрій Олександрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча нейрохірургія", завідувач відділу дитячої нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України (за згодою);


Кавардакова
Наталія Володимирівна

-

головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ Київської МДА зі спеціальності "Дитяча гематологія" (за згодою);


Рижак
Олег Анатолійович

-

завідувач відділення трансплантації кісткового мозку Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович.

-

радник Віце-прем'єр-Міністра - Міністра охорони здоров'я;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального апарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Корчинська
Оксана Анатоліївна

-

голова Опікунської Ради Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України (за згодою);


Секретар Комісії:
Дубініна
Тетяна Юріївна

-

головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дітям Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій на виконання комплексних заходів щодо заохочення народжуваності)


Голова комісії:
Терещенко
Альона Василівна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник комісії:
Глогов'як
Ольга Василівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Камінський
В'ячеслав Володимирович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство і гінекологія", завідувач кафедри акушерства і гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Луцик
Валентин Володимирович

-

завідувач відділення діагностики та лікування безплідного шлюбу Донецького державного регіонального центру охорони материнства і дитинства (за згодою);


Петько
Валентин Анатолійович

-

директор Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Харківського національного медичного університету (за згодою);


Юзько
Олександр Михайлович.

-

завідувач кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського медичного університету, голова асоціації репродуктологів (за згодою);


Гусєва
Ганна Володимирівна

-

начальник юридичного управління ДП "ДЕЦ МОЗ України";


Манойло
Інна Вадимівна

-

головний спеціаліст Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар комісії:
Чибісова
Ірина Володимирівна

-

начальник відділу акушерсько-гінекологічної допомоги Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачевЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії"


Голова Комісії:
Комаров
Михайло Петрович

-

заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Нижник
Валентина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Луньова
Ганна Генадіївна

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Клінічна лабораторна діагностика", завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика;


Жовнір
Володимир Аполлінарійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча анестезіологія", головний лікар ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України;


Глумчер
Фелікс Семенович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Анестезіологія", завідувач кафедри та інтенсивної терапії НМУ ім. О.О. Богомольця, професор, д.м.н., Президент Асоціації анестезіологів України;


Педаченко
Євген Георгійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Нейрохірургія", керівник відділу Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України;


Паненко
Василь Васильович

-

заступник начальника Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації;


Фомін
Петро Дмитрович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Хірургія", завідувач кафедри факультетської хірургії № 2 НМУ ім. О.О. Богомольця;


Левицький
Анатолій Феодосійович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Дитяча ортопедія і травматологія", завідувач кафедри дитячої хірургії та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця;


Підтуркін
Дмитро Геннадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Сєдой
Олексій Олександрович

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Ковальова
Ірина Павлівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального аппарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Калініченко
Павліна Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу спеціалізованої медичної допомоги Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. БогачеваЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.12.2012 № 1035

СКЛАД
комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги) на виконання бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги"


Голова Комісії:
Стрельников
Михайло Олександрович

-

начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.


Заступник Голови Комісії:Граузс
Олена Павлівна

-

головний спеціаліст відділу моніторингу та супроводу державних цільових програм Управління моніторингу державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України.


Члени Комісії:
Юрченко
Володимир Дмитрович

-

радник Міністра охорони здоров'я України;


Вершигора
Анатолій Васильович

-

головний позаштатний спеціаліст МОЗ України - координатор зі спеціальності "Медицина невідкладних станів";


Близнюк
Микола Дмитрович

-

заступник директора Українського науково-практичного центру екстреної медицини та медицини катастроф;


Сінанов
Еммануїл Карапетович

-

керівник групи - провідний інженер відділу науково-технічної експертизи, стандартизації та випробувань медичних виробів ДУО "Політехмед";


Підтуркін
Дмитро Генадійович

-

радник Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України;


Хіміч
Ірина Михайлівна

-

заступник начальника Відділу внутрішнього аудиту МОЗ України;


Левченко
Олена Миколаївна

-

головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МОЗ України;


Сіроштан
Олександр Миколайович

-

головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення центрального аппарату та територіальних органів інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів (за згодою);


Сандуленко
Наталія Валентинівна

-

головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.


Секретар Комісії:
Терещенко
Олександр Михайлович

-

головний спеціаліст відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

Заступник Міністра -
керівник апаратуР. Богачев

{Текст взято з сайту МОЗ України http://www.moz.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: