open

Спробуйте вибрати фільтри чи ввести пошукову фразу

Навіть найкращий юрист не може знати абсолютно все законодавство України. Головне - вміти віднайти необхідну правову інформацію. У цьому вам допоможе наш юридичний портал - універсальний помічник у пошуку нормативно-правових актів.

 

Що ми пропонуємо?

 

ZakonOnline - це ваше ПРАВО ЗНАТИ актуальні новини про правотворчу діяльність всіх значущих для юриста суб'єктів, від Верховної Ради і КМУ до професійних асоціацій. Ми сприяємо безперервній освіті правників, інформуючи про важливі судові рішення та експертні думки науковців.

 

Більше ніж 450000 нормативних документів в одному місці.

 

В юриспруденції немає незначних актів. На нашому порталі ви знайдете все, від Основного Закону до розпоряджень і типових переліків, інструкцій МОЗ та листів МОН.

Актуальність інформації.

 

Ми не оминаємо увагою процедури внесення змін до законодавства Верховною Радою України. Тільки актуальна нормативно-правова база. Але це не позбавляє вас можливості знайти необхідну редакцію документа на певний період часу.

Можете робити з документами все, що заманеться.

 

Любите робити помітки в друкованих варіантах законів? Міністерство освіти і науки це точно не схвалить, а от ми дозволяємо! Робіть помітки, залишайте коментарі, виділяйте найважливіше.

Простий пошук інформації.

 

Пошук інформації побудований за принципами єдиних державних реєстрів та є інтуїтивно зрозумілим. Просто введіть ключове слово або фразу, за якими вам потрібно знайти нормативно-правовий акт.

Корисні фільтри для пошуку.

 

Знаходьте потрібну інформацію за ключовими словами, типом нормативного акту, датою чи суб'єктом прийняття документа.

Економія часу.

 

Здійснюючи пошук необхідної інформації в правовій системі України через наш портал, ви отримуєте результат вже через 1 секунду.

Зручний особистий кабінет.

 

Ваші пошуки не залишаться даремними, адже всю корисну інформацію можна зберегти у вашому особистому кабінеті.

Ведіть справи в особистому кабінеті.

 

У роботі юриста перебуває далеко не одна складна справа. Створюйте окремі проекти в особистому кабінеті та звертайтеся до них при вирішенні схожих юридичних спорів.

 

 

Для кого призначена система?

 

Як відомо, незнання закону не звільняє від відповідальності. Мати загальні знання про правову систему України варто кожному громадянину. Адже ледь не щодня нам доводиться стикатися зі складними ситуаціями, які змушують нас розбиратися у нормах законів.Які пільги для внутрішньо переміщених осіб передбачає нормативна-правова база цивільного захисту? Хто має право на одержання субсидії? Як з'ясувати, чи правомірними були дії поліцейського по відношенню до вас? Мільйони українців шукають відповіді на ці питання.

 

ZakonOnline - це саме той ресурс, який буде зручним широкому колу користувачів:

 

  • практикуючим юристам;
  • державним службовцям;
  • підприємцям;
  • керівникам організацій;
  • бухгалтерам;
  • студентам юридичних ВНЗ;
  • пересічним громадянам, яким небайдужі їх права.

 

Реєструйтесь в Особистому кабінеті і все законодавство України завжди буде на відстані кліку.