18.01.2021
Україна
Шевченківський районний суд
Харківської області
63601,Харківська область с.м.т. Шевченкове, вул.Центральна, 9-а т.5 -18-66
УХВАЛА
Іменем України
18 січня 2021 року с.м.т.Шевченкове
Шевченківський районний суд Харківської області
у складі: головуючого судді - Тордія Е.Н. секретар судових засідань - Сергієнко В.С.
номер справи:637/897/17,(2/637/9/18)2-зз/637/2/20
розглянувши у судовому засіданні в смт.Шевченкове Харківської області заяву про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання свідоцтва про права на спадщину за законом недійсним, визнання права власності на Ѕ частину квартири в порядку спадкування за законом, визнання договору купівлі - продажі квартири недійсним та витребування майна з чужого незаконного володіння,-
ВСТАНОВИВ:
Короткий змістзаяви.
03 грудня 2020 року ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду Харківської області з заявою про скасування заходів забезпечення позову за вищевказаним позовом.
Ухвалою Шевченківського районного суду Харківської області від 21 грудня 2020 року заявлені вимоги заявника задоволені.
При винесенні ухвали суду по тексту та її резолютивної частини cсудоом милково не вказана вулиця на якій розташована спірна квартира , в зв`язку з чим в ухвалі суду від 21 грудня 2020 року потрібно внести виправлення.
Сторони в судове засідання не з`явились.
За правилами ч.2 ст.247 Цивільно-процесуальногокодексу Україниза неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Мотивувальна частина, застосовані правові норми.
У відповідності ч.1 до ст.269Цивільно-процесуальногокодексуУкраїни суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст.269Цивільно-процесуальногокодексуУкраїни питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 269 Цивільно-процесуального кодексу України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Вважати правильним по тексту та резолютивної частини ухвали суду від 21 грудня 2020 року за заявою про скасування заходів забезпечення позову, такого змісту:
заяву позивача ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання свідоцтва про права на спадщину за законом недійсним, визнання права власності на Ѕ частину квартири в порядку спадкування за законом, визнання договору купівлі - продажі квартири недійсним та витребування майна з чужого незаконного володіння -задоволити.
Скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Шевченківського районного суду Харківської області від 28 вересня 2017 року, а саме: заборону відчуження Ѕ частини спірного майна кватири АДРЕСА_1 .
Скасувати заборону на відчуження Ѕ частини спірного майна кватири АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 886703163257.
В інших частинах рішення залишити без змін.
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу України.
СУДДЯ