Ухвала
Іменем України
03 травня2019 року
м. Київ
судова справа № 689/1388/16-к
провадження № 51-3666км18
Суддя Верховного Суду Другої судової палати Касаційного кримінального суду
ОСОБА_1 , провівши підготовчі дії та отримавши матеріали кримінального провадження,
встановив:
Верховний Суд колегією суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду ухвалою від 30 січня 2019 року відкрив касаційне провадження за касаційною скаргою представника цивільного відповідача
ПАТ «Страхова група «ТАС» ОСОБА_2 на вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 01 березня 2017 року та ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 02 листопада 2018 року щодо ОСОБА_3 .
Цього ж дня суддя-доповідач ОСОБА_1 витребував із місцевого суду матеріали кримінального провадження щодо ОСОБА_3 , які надійшли до суду касаційної інстанції.
Керуючись ст. 430 КПК України,
постановив:
Закінчити підготовку касаційного розгляду кримінального провадження щодо ОСОБА_3 .
Призначити такий розгляд за касаційною скаргою представника цивільного відповідача ПАТ «Страхова група «ТАС» ОСОБА_2 на вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 01 березня 2017 року та ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 02 листопада 2018 року щодо ОСОБА_3 на 02 липня 2019 року о 10:00.
Про місце і час касаційного розгляду повідомити учасників кримінального провадження.
Роз`яснити учасникам кримінального провадження про те, що згідно зі ч. 4
ст. 434 КПК України неприбуття сторін або інших учасників кримінального провадження не перешкоджає проведенню розгляду, якщо такі особи були належним чином повідомлені про дату, час і місце касаційного розгляду та не повідомили про поважні причини свого неприбуття.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1