ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
12 липня 2017 року м. Київ К/800/23405/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Швед Е.Ю., вирішуючи питання про відкриття провадження за
касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Лідомед-Біо"
на ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 13 червня 2017 року
у справі № 820/4331/16
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лідер-груп інтернешнл"
до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками,
треті особи: ОСОБА_1, Державне підприємство "Український медичний центр сертифікації", Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Лідомед-Біо",
про скасування наказу,
в с т а н о в и в:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Лідомед-Біо" подало цю касаційну скаргу, яка за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись статтями 211-215 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
1. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Лідомед-Біо".
2. Витребувати матеріали справи № 820/4331/16 з Харківського окружного адміністративного суду та надіслати копію цієї ухвали до вказаного суду для виконання.
3. Провести дії з підготовки справи до касаційного розгляду в порядку статті 215 Кодексу адміністративного судочинства України.
4. Встановити десятиденний строк для подачі заперечень на касаційну скаргу з дня отримання цієї ухвали.
5. Копію цієї ухвали разом із інформацією про права та обов'язки сторін, передбачені Кодексом адміністративного судочинства України, направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Е.Ю. Швед