СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описки
16 травня 2016 р. Справа № 818/435/16
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Гелета С.М., розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в постанові суду по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ОСОБА_3 в особі законного представника ОСОБА_2 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання відмови протиправною, зобов`язання вчинити дії, стягнення коштів,-
В С Т А Н О В И В:
Позивачі звернулись до суду з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , в якому просили визнати відмову військового комісара ІНФОРМАЦІЯ_1 про відмову позивачам у оформленні та видачі посвідчення про пільги, зобов`язати відповідача вчинити дії щодо оформлення та видачі відповідних посвідчень про право користування пільгами, які встановлені Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та стягнути з моральну шкоду в розмірі 30000,00 грн.
Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 11.05.2016 року позовні вимоги частково задоволено. В судовому засіданні 11.05.2016 року оголошено вступну та резолютивну частину постанови, повний текст якої складено 16.05.2016 року.
При цьому, у вступній та резолютивній частині постанови від 11.05.2016 року невірно зазначено ім`я позивача, а саме замість ОСОБА_3 зазначено ОСОБА_4 .
Відповідно до ч. 1 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Суд вирішує питання про виправлення описки в порядку письмового провадження, відповідно до ч. 2 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену у вступній та резолютивній частині постанови від 11.05.2016 року, а саме зазначити правильне ім`я позивача - ОСОБА_3 .
Керуючись ст. ст. 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
Виправити допущену у вступній та резолютивній частині постанови від 11.05.2016 року описку, а саме зазначити правильне ім`я позивача - ОСОБА_3 .
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п`яти днів з дня її отримання.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя С.М. Гелета