open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.05.2013  № 518

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Державтоінспекцією

Відповідно до вимог пунктів 83.3, 83.4 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами, що додається.

1.2. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів), що додається.

1.3. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, що додається.

1.4. Інформаційну картку адміністративної послуги з реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку, що додається.

1.5. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон, що додається.

1.6. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням), що додається.

1.7. Інформаційну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору, що додається.

1.8. Інформаційну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів, що додається.

1.9. Інформаційну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів, що додається.

1.10. Інформаційну картку адміністративної послуги з розгляду проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції, що додається.

1.11. Інформаційну картку адміністративної послуги з підготовки документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав, що додається.

1.12. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів, що додається.

1.13. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень, що додається.

1.14. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху, що додається.

1.15. Інформаційну картку адміністративної послуги з виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект), що містять: три символи; кожний наступний (до восьми символів); графічний елемент, що додаються.

1.16. Інформаційну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів, що додається.

1.17. Інформаційну картку адміністративної послуги з оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам), що додається.

1.18. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами, що додається.

1.19. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів), що додається.

1.20. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, що додається.

1.21. Технологічну картку адміністративної послуги з реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку, що додається.

1.22. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, унесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон, що додається.

1.23. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням), що додається.

1.24. Технологічну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору, що додається.

1.25. Технологічну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів, що додається.

1.26. Технологічну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів, що додається.

1.27. Технологічну картку адміністративної послуги з розгляду проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції, що додається.

1.28. Технологічну картку адміністративної послуги з підготовки документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав, що додається.

1.29. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо можливості дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів, що додається.

1.30. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо можливості нанесення ідентифікаційних номерів транспортних засобів, що додається.

1.31. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень, що додається.

1.32. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху, що додається.

1.33. Технологічну картку адміністративної послуги з виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект), що містять: три символи; кожний наступний (до восьми символів); графічний елемент, що додаються.

1.34. Технологічну картку адміністративної послуги з оформлення та видачі погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів, що додається.

1.35. Технологічну картку адміністративної послуги з оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам), що додається.

2. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити вивчення та реалізацію вимог цього наказу в підпорядкованих підрозділах.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Ратушняка В.І.

Міністр генерал внутрішньої
служби УкраїниВ.Ю. ЗахарченкоЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Стаття 321 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
стаття 15 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340 "Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 07.12.2009 № 515 "Про затвердження деяких нормативно-правових актів, що регламентують порядок підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у закладах, що проводять таку діяльність, їх державну акредитацію та атестацію спеціалістів, а також допуску громадян до керування транспортними засобами, видачі (обміну) посвідчень водія", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 січня 2010 року за № 72/17367

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

отримання права на керування транспортним засобом

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
1) після закінчення навчального закладу та складання іспитів:
заяву встановленого зразка;
паспорт або документ, що його замінює;
картку водія або довідки підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про підтвердження факту видачі посвідчення водія;
свідоцтво про закінчення закладу з підготовки водіїв;
оригінал та ксерокопії документів про заміну особистих даних (у разі їх заміни);
рішення керівника підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про допуск до складання іспитів;
дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;
медичну довідку встановленого зразка;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;
2) після повторного прийняття іспитів з Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами:
заяву встановленого зразка;
паспорт або документ, що його замінює;
екзаменаційний лист;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
3) після повторного прийняття іспитів з навичок керування транспортними засобами:
заяву встановленого зразка;
паспорт або документ, що його замінює;
екзаменаційний лист;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
4) після закінчення строку позбавлення права на керування транспортним засобом, що становить 12 і більше місяців (із складенням іспиту):
заяви встановленого зразка;
паспорта або документа, що його замінює;
рішення суду;
рішення керівника підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про допуск до складання іспитів;
медичної довідку встановленого зразка;
квитанцій про обов'язкові платежі.
5) у разі відкриття іншої категорії (із складенням іспиту):
заяви встановленого зразка;
паспорта або документа, що його замінює;
картки водія або довідки підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про підтвердження факту видачі посвідчення водія;
свідоцтва про закінчення закладу з підготовки водіїв;
оригіналу та ксерокопії документів про заміну особистих даних (у разі їх заміни);
рішення керівника підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про допуск до складання іспитів;
документа, що підтверджує керування транспортними засобами;
двох кольорових фотокарток розміром 3,5 х 4,5 см;
медичної довідку встановленого зразка;
квитанцій про обов'язкові платежі.
6) у разі відкриття нижчої категорії (із складенням іспиту):
заяви встановленого зразка;
паспорта або документа, що його замінює;
картки водія або довідки підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про підтвердження факту видачі посвідчення водія;
свідоцтва про закінчення закладу з підготовки водіїв;
оригіналу та ксерокопії документів про заміну особистих даних (у разі їх заміни);
рішення керівника підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху про допуск до складання іспитів;
документа, що підтверджує керування транспортними засобами;
двох кольорових фотокарток розміром 3,5 х 4,5 см;
медичної довідки встановленого зразка;
квитанцій про обов'язкові платежі

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання посвідчення водія;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання посвідчення водія або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1) Розмір вартості послуги за видачу посвідчення водія на право керування транспортним засобом:
після закінчення навчального закладу та складання іспитів;
після повторного прийняття іспитів з Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами;
після закінчення строку позбавлення права на керування транспортним засобом, що становить 12 і більше місяців (із складенням іспиту);
у разі відкриття іншої категорії (із складенням іспиту)
становить 26 гривень.
2) Розмір вартості послуги за видачу посвідчення водія на право керування транспортним засобом:
після повторного прийняття іспитів з навичок керування транспортними засобами;
у разі відкриття нижчої категорії (із складенням іспиту)
становить 13 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу посвідчення водія на право керування транспортним засобом

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача посвідчення водія на право керування транспортним засобом

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги посвідчення водія на право керування транспортним засобом або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу посвідчення водія на право керування транспортним засобом.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів",
Закон України "Про приєднання України до Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ)"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1285 "Про затвердження Порядку спеціального навчання працівників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 26.07.2004 № 822 "Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2004 р. за № 1040/9639;
наказ МВС від 21.03.2008 № 130 "Про убезпечення перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2008 р. за № 309/15000.

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

підготовка водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву на оформлення та видачу ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
свідоцтво про закінчення спеціального навчання;
екзаменаційну карту;
копію посвідчення водія;
копію медичної довідки встановленого зразка (форма № 083/о);
копію паспорта або документа, що його заміняє;
копію трудової книжки, у разі водіїв, направлених на спеціальне навчання юридичними особами, - подання суб'єкта перевезення небезпечних вантажів про направлення на спеціальне навчання;
копія ДОПНВ-свідоцтва (у разі перепідготовки);
квитанції про сплату вартості за надання послуги.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
надання посадовою особою розписки заявникові про прийняття документів, в якій вказано дату та час прийому для одержання погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів або відмови у наданні послуги;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
складання іспиту. При нескладанні іспиту повторний призначається не раніше ніж через 5 днів;
до закінчення визначеного терміну надання зазначеної послуги ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, уносить відомості, які стосуються одержувачів послуги: назву організації, підприємства чи установи, юридичну адресу (юридична особа) та реквізити погодження;
погодження ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, підписує у начальника чи заступників начальника підрозділу ДАІ, скріплюється гербовою печаткою ДДАІ чи відповідного підрозділу ДАІ та надається одержувачу послуги;
унесення відповідних даних до електронного реєстру ДАІ з реєстрації ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі в комп'ютерну базу за спеціальною програмою;
отримання свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1) Розмір вартості послуги за видачу свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів), у тому числі й при повторному прийняття іспитів, становить 78 гривень.
2) Розмір вартості послуги за видачу свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів (із складанням іспитів), у тому числі й при повторному прийняття іспитів, становить 75 гривень.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

5 днів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів)

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів), або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 8 Закону України "Про перевезення небезпечних вантажів"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 26.07.2004 № 822 "Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2004 року за № 1040/9639

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

дорожнє перевезення небезпечних вантажів

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
ліцензійну картку (у разі надання послуг з перевезення небезпечних вантажів автомобільним автотранспортом);
протокол перевірки технічного стану транспортного засобу, виданий суб'єктом проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, який внесений до реєстру Державтоінспекції МВС України, а у разі якщо автотранспортні засоби належать військовим формуванням та органам внутрішніх справ, надається документ про перевірку технічного стану транспортного засобу, визначений відомчими наказами чи нормативно-правовими актами цих формувань та органів;
поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водія транспортного засобу, що перевозить небезпечні вантажі;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання висновку
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання бланків протоколів або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

93 гривні

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

протягом десяти робочих днів з дати надходження заяви

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

невідповідність транспортного засобу вимогам наказу МВС від 26.07.2004 № 822 "Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів";
ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів

15.

Способи отримання відповіді (результату)

видача одержувачеві свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 11.08.2010 № 379 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 січня 2011 року за № 123/18861

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

набуття права власності на транспортний засіб чи його використання на законних підставах

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
1) при реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів:
заяву встановленого зразка;
документа, що посвідчує особу;
документа, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
документа щодо оцінки вартості транспортного засобу;
документа щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.
2) при реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів:
заяву встановленого зразка;
документа, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
документа, щодо оцінки вартості транспортного засобу;
документа щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
3) при реєстрації (перереєстрації) мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД:
заяву встановленого зразка;
документа, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
документа щодо оцінки вартості транспортного засобу;
документа щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
4) при реєстрації (перереєстрації) мототранспорту, причепів іноземного виробництва:
заяви встановленого зразка;
документа, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
документа, щодо оцінки вартості транспортного засобу;
документа щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
5) при реєстрації (перереєстрації) мопедів або їх окремих агрегатів:
документа, що посвідчує особу;
документа, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
документа щодо оцінки вартості транспортного засобу;
документа щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги: подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок здійснення оплати за надання адміністративної послуги; отримання свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за видачу свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок:
1) для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів становить 152 гривні 63 копійки;
2) для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів становить 190 гривень 15 копійок;
3) для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД становить 148 гривень 63 копійки;
4) для мототранспорту, причепів іноземного виробництва становить 186 гривень 15 копійок;
5) для мопедів або окремих їх агрегатів становить 154 гривні 83 копійки

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 11.08.2010 № 379 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 січня 2011 року за № 123/18861

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

пошкодження транспортного засобу, його непридатність чи виїзд за кордон

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
документ, що посвідчує особу;
реєстраційні документи на транспортний засіб;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон:
1) для автомобілів та автобусів становить 26 гривень;
2) для мототранспорту та причепів становить 22 гривні

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 11.08.2010 № 379 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 січня 2011 року за № 123/18861

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

надання власником права на керування транспортним засобом

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
документ, що посвідчує особу;
реєстраційні документи на транспортний засіб;
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

15 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення та видачі дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору
(назва адміністративної послуги)

Міністерство внутрішніх справ України (Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем (далі - ЦБДРтаАС) при МВС України)
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Інститутська, 29-а, м. Київ, 01021

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 253-4318, 254-7114, 272-4659
сторінка веб-сайту ЦБДР та АС: www.mia.gov.ua
e-mail: post@mia.go/ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Укази Президента України

Указ Президента України від 30 березня 2005 року № 567 (567/2005) "Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах"

7.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ МВС України від 22.08.2005 № 364 (із змінами) "Про затвердження Інструкції про порядок видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12.09.2005 за № 1033/11313

8.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

9.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Юридична особа чи її представник (далі - одержувач послуги) подає заяви організації чи установи з переліком необхідних документів, зазначених у п. 10 цієї інформаційної картки

10.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Для отримання послуги її одержувач подає до ЦБДР та АС при МВС України:
- заяву організації чи установи із зазначенням повного переліку транспортних засобів, на які мають бути видані дозволи;
- ксерокопії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів;
- завірені копії документів, якими передбачено, що саме ці транспортні засоби призначені для виконання конкретних оперативних завдань, зазначених у пунктах 2.2.2 - 2.2.10 ДСТУ 3849-99;
- акти обстеження кожного транспортного засобу на відповідність кольорографічних схем, написів та емблем вимогам ДСТУ 3849-99, завірені підписом керівника відповідного управління (відділу) ДАІ ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, та печаткою;
- платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги.

11.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Одержувач послуги:
- подає заяву та документи до ЦБДР та АС при МВС, які зазначені в п. 10 цієї інформаційної картки. У разі потреби надає посадовій особі ЦБДР та АС додаткові пояснення або робить уточнення;
- отримує розписку від уповноваженої посадової особи ЦБДР та АС із зазначенням дати та часу прийому для одержання цієї послуги;
- прибувши до ЦБДР та АС у визначені дату і час прийому для одержання результату послуги одержувач перевіряє правильність унесених посадовою особою ЦБДР та АС до бланку дозволу на встановлення і використання спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору відомостей про юридичну особу власника ТЗ, підписує оформлений дозвіл та отримує його від посадової особи ЦБДР та АС при МВС.

12.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

12.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Відповідно до частини 2 пункту 17 Переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розмірів плати за їх надання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 р. № 795 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг").

12.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

68 гривень (без врахування вартості бланкової продукції)

12.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Отримувач: ЦБДРтаАС; ЗКПО: 34046210;
Рахунок: 31254272210085; Банк: ГУДКСУ у Київській області; МФО: 821018

13.

Строк надання адміністративної послуги

Максимально допустимий термін проходження всіх адміністративних процедур, необхідних для одержання результату зазначеної послуги, не повинен перевищувати 30-ти днів з часу отримання заяви та документів, зазначених у п. 10 цієї інформаційної картки

14.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

- відсутність у юридичної особи, що звернулася за послугою, права на її одержання;
- наявність у поданих документах відомостей, що не відповідають дійсності;
- відсутність будь-якого з документів, зазначених у п. 10 цієї інформаційної картки;
- неналежність транспортних засобів, вказаних у заяві, до категорій, зазначених у п. 9 цієї інформаційної картки;
- невідповідність кольорографічних схеми, розпізнавальних знаків, написів, емблем та способів кріплення сигнальних пристроїв на вказаних у заяві ТЗ вимогам ДСТУ 3849-99;
- відсутність оплати за оформлення дозволу.

15.

Результат надання адміністративної послуги

Прийняття уповноваженою особою ЦБДР та АС при МВС рішення щодо оформлення видачі заявникові дозволу визначеного законодавством зразка на встановлення і використання спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору та реалізація цього рішення

16.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві дозволу на встановлення та використання на транспортному засобі спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

17.

Примітка

-ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Стаття 521 Закон України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 "Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Перевезення надгабаритних, великовагових вантажів

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
визначений власником вулично-дорожньої мережі маршрут руху;
погодження власників залізничних переїздів, мостового господарства й за необхідності служб міського електротранспорту, електромереж, електрифікації, електрозв'язку;
погодження з дистанцією колії залізниці (державна власність) або власниками переїздів (інші форми власності) чи уповноваженими ними організаціями, якщо габарити надгабаритного транспортного засобу перевищують за шириною 5 метрів, за довжиною 26 метрів, за висотою 4,5 метра, а загальна маса великовагового ТЗ перевищує 52 тонни;
висновок за результатами проведення спеціалізованого обстеження або випробування будівель, споруд і мереж на маршруті (якщо загальна маса великовагового транспортного засобу перевищує 60 тон);
платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів;
перевірка поданих одержувачем послуги документів;
надання розписки заявникові, в якій вказано дату та час прийому, зазначеному для одержання дозволу;
оформлення дозволу для перевезення надгабаритних, великовагових вантажів;
внесення даних до електронного реєстру ДДАІ МВС України у комп'ютерну базу за спеціальною програмою;
видача заявникові дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

10.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

10.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

95 гривень

10.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

11.

Строк надання адміністративної послуги

5 днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

13.

Результат надання адміністративної послуги

видача дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів

14.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

15.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України "Про приєднання України до Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ)",
Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2002 року № 733 "Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ МВС України від 26.07.2004 № 822 "Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2004 року за № 1040/9639.
Наказ МВС України від 21.03.2008 № 130 "Про убезпечення перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2008 р. за № 309/15000.

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Здійснення дорожнього перевезення небезпечних вантажів

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
свідоцтво про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезення вантажів;
ДОПНВ - свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
письмові інструкції у разі аварії чи надзвичайної ситуації;
чинний договір обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів;
копії додаткового погодження або дозволу інших компетентних органів у разі перевезення небезпечних речовин або виробів, за необхідністю;
платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
перевірка поданих одержувачем послуги документів;
надання розписки заявникові, в якій вказано дату та час прийому, зазначеного для одержання дозволу;
оформлення документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
внесення даних до електронного реєстру ДДАІ МВС України у комп'ютерну базу за спеціальною програмою;
видача заявникові документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

95 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

5 днів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з розгляду проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Інститутська, 29-а, м. Київ, 01021

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

вівторок та четвер, крім вихідних та святкових днів, з 10.00 до 17.00, із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 254-7107, 254-7940
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 року № 607 "Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів", від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

погодження нормативно-технічної документації, оформлення свідоцтва про погодження конструкції

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву;
проект нормативно-технічної документації;
копію листа про погодження проекту нормативно-технічної документації Мінінфраструктури;
копію позитивного висновку про погодження проекту нормативно-технічної документації Державного підприємства "ДержавтотрансНДІпроект";
акти (протоколи) кваліфікаційних (періодичних) випробувань транспортних засобів за участю працівників Державтоінспекції;
платіжні документи про сплату вартості за надання послуги;
акти здачі-приймання робіт

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для погодження проекту нормативно-технічної документації;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання погодження проекту нормативно-технічної документації або листа з обґрунтуванням причин відмови в погодженні

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за видачу висновку:
398 гривень - термінове надання послуги (за письмовим зверненням замовника у строк до 10 днів);
199 гривень - надання послуги у строк до 1 місяця.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

не повинен перевищувати 1 місяця (10 днів - у разі термінового надання послуги) з дати одержання заяви

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

- невідповідність документів установленим вимогам (як-то: неповний перелік, неправильне заповнення тощо);
- наявність у наданих документах відомостей, що не відповідають дійсності;
- невідповідність конструкції транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху, стандартам, правилам і нормам, які діють на території України;
- відсутність оплати за послугу та бланкову продукцію.

14.

Результат надання адміністративної послуги

погодження нормативно-технічної документації, оформлення свідоцтва про погодження конструкції

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - отримання погодження нормативно-технічної документації, оформлення свідоцтва про погодження конструкції або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

16.

Примітка

-ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з підготовки документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закони України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

видача документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка;
паспорт або документ, що його замінює;
документ експертного підтвердження справжності ідентифікаційного номера;
платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до підрозділів ДАІ заяви встановленого зразка та квитанції про внесення плати за надання послуги;
отримання висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

10.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

10.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

83 гривні

10.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

11.

Строк надання адміністративної послуги

1 день

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

13.

Результат надання адміністративної послуги

видача висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав

14.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

15.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 11.08.2010 № 379 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 січня 2011 року за № 123/18861

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
1) при дублюванні ідентифікаційних номерів транспортних засобів:
заяву встановленого зразка;
копії документа, що посвідчує особу (для фізичної особи);
висновку спеціального криміналістичного дослідження транспортного засобу із фотознімками;
копії реєстраційних документів на транспортний засіб;
відповідні матеріали підрозділу внутрішніх справ (довідки про факт незаконного заволодіння та перебування в розшуку транспортного засобу, довідки про дорожньо-транспортну пригоду тощо);
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.
2) при нанесенні ідентифікаційних номерів транспортних засобів:
заяву встановленого зразка;
копії документа, що посвідчує особу (для фізичної особи);
копії висновку Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС та документів, що підтверджують правомірність придбання складових частин із зазначенням їх ідентифікаційних номерів (для самостійно сконструйованих транспортних засобів, які ще не були зареєстровані підрозділу Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху);
висновку спеціального криміналістичного дослідження транспортного засобу із фотознімками;
копії реєстраційних документів на транспортний засіб;
довідки офіційного представника заводу виробника або дилера в Україні про неможливість встановлення первинного заводського ідентифікаційного номера (для транспортного засобу іноземного виробництва);
платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання висновку
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання висновку або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за видачу висновку:
1) щодо можливості дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів становить 94 гривні;
2) щодо можливості нанесення ідентифікаційних номерів транспортних засобів становить 86 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закони України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", "Про транспорт"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.97 № 204 "Про затвердження Порядку здійснення нагляду за забезпеченням безпеки руху на транспорті", від 08.11.2006 № 1567 "Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті" та від 18.02.97 № 176, від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

наказ МВС від 13.10.2008 № 534, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.11.2008 за № 1107/15798

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

здійснення нерегулярних пасажирських перевезень

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах,
платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до АТІ У(В)ДАІ ГУ(У) МВС та підрозділів ДАІ міських та районних ОВС заяви та квитанції про внесення плати за надання послуги;
відповідність технічного стану автобусів, заявлених перевізником-претендентом на конкурс, умовам перевезень визначається працівником АТІ ДАІ на підставі результатів здійснення обов'язкового технічного контролю та візуального огляду з урахуванням вимог підпункту 4.1 пункту 4 розділу II Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації, затвердженого наказом МВС від 13.10.2008 № 534, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2008 за № 1107/15798;
на підставі результатів перевірки складається довідка про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень на автобусному маршруті загального користування
отримання довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

120 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

30 днів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45) із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закони України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", "Про транспорт"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.97 № 204 "Про затвердження Порядку здійснення нагляду за забезпеченням безпеки руху на транспорті", від 08.11.2006 № 1567 "Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті" та від 18.02.97 № 176, від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

здійсненні нерегулярних пасажирських перевезень

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву встановленого зразка для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах,
платіжні документи (квитанції) про оплату вартості за надання послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги: подання до АТІ У(В)ДАІ ГУ(У) МВС та підрозділів ДАІ міських та районних ОВС заяви та квитанції про внесення плати за надання послуги; отримання висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

250 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

30 днів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект): три символи, кожний наступний (до восьми символів), графічний елемент
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України (підпорядкованого ДДАІ МВС України)
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Інститутська, 29-а, м. Київ, 01021

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, понеділок - четвер з 9.00 до 18.00, з перервою на обід з 12.45 до 13.30, у п'ятницю - з 9.00 до 17.45, з перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

надання консультацій за контактним телефоном ДДАІ МВС (044) 272-1997 у чергового-інспектора, або (044) 272-3660, (044) 272-5774 чергової частині, (044) 272-4659 за телефоном "гарячої лінії" та за телефонами підрозділів ЦБДР та АС, 253-43-18, 254-71-10,
або 254-71-05, які розміщені на веб-сайтах ДДАІ МВС, а також шляхом листування.
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"; від 11 липня 2000 року № 1081 "Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників"; від 31 січня 1992 року № 47 "Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказу МВС України від 30.11.2007 № 466 "Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2007 року за
№ 1379/14646

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

заява громадянина

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
заяву про замовлення індивідуальних номерних знаків;
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
довіреність, оформлену в установленому порядку (за відсутності власника транспортного засобу);
особистий паспорт заявника;
установчі або статутні документи юридичної особи чи їх копії (за потреби);
документ, що засвідчує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипу або символіки на індивідуальний номерний знак), або його копію;
копію посвідчення члена громадської організації (за потреби);
заяву встановленого зразка про перезакріплення індивідуального номерного знаку на інший транспортний засіб або передачі його іншому власнику (за потреби)

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання адміністративної послуги;
укладає угоду з ЦБДР та АС при МВС України на виготовлення номерного знаку за індивідуальним замовленням та одночасно затверджує макет індивідуального номерного знаку;
після затвердження макету та визначення вартості комплекту індивідуальних номерних знаків одержувач послуги сплачує вартість комплекту номерних знаків;
у визначену дату та час прийому одержувач прибуває до ЦБДР та АС при МВС України і отримує від посадової особи ЦБДР та АС номерний знак на ТЗ, що виготовлений за індивідуальним замовленням та супровідний лист до РЕП ДАІ під розпис. Одержувач протягом 10 діб повинен подати супровідний лист і свідоцтво про реєстрацію ТЗ до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ за місцем його реєстрації. При цьому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу після отримання одержувачем індивідуального номерного знаку підлягає заміні

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект):
три символи - 300 гривень;
кожний наступний (до восьми символів) - 90 гривень;
графічний елемент - 500 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

відразу з дати одержання заяви про видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

відсутність документа який засвідчує анкетні дані особи;
відсутність свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
відсутність довіреності, оформленої в установленому порядку (за відсутності власника транспортного засобу) та документа, що посвідчує особу за довіреністю;
відсутність установчих або статутних документів організації при нанесенні на індивідуальний знак логотипу юридичної особи;
відсутність документів, які засвідчують реєстрацію символіки в установленому законодавством порядку при нанесення на індивідуальні номерні знаки символіки організації та копії посвідчення члена цієї організації;
відсутність відомостей (квитанції) про оплату вартості послуги та індивідуальних знаків (у разі необхідності);
у разі нанесення написів:
дискримінаційного характеру за ознаками мови, расової та національної належності, ставлення до релігії;
ненормативного походження;
інших написів (дискримінаційних за ознаками соціального й майнового стану, статі, освіти, роду та характеру занять, місця проживання);
логотипів, символік, абревіатур або скорочених назв установ, громадських організацій, підприємств тощо без їх письмової згоди (на індивідуальні номерні знаки транспортних засобів, що належать фізичним особам).
Забороняється також використовувати чи імітувати зображення Державного Герба або Державного Прапора України, крім символів державної належності, передбачених чинними стандартами, державних символів інших країн та міжнародних організацій, офіційні назви органів державної влади України або їх скорочені найменування, крім випадків, передбачених чинним законодавством.
У разі якщо індивідуальний номерний знак починається з двох окремих літер, їх сполучення не повинно збігатися з літеросполукою, що використовується для позначення адміністративно-територіальної належності.
Забороняється виготовлення індивідуальних номерних знаків, які схожі за накресленням на державні номерні знаки, що використовувалися раніше.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Кінцевим результатом надання послуги є рішення про видачу та видача індивідуального номерного знаку

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Одержувачі послуги можуть отримати інформацію в ході безпосереднього консультування під час прийому або за телефонами.

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заяви про замовлення індивідуальних номерних знаків та перезакріплення.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення та видачі погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Інститутська, 29-а, м. Київ, 01021

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

вівторок та четвер, крім вихідних та святкових днів, з 10.00 до 17.00, із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 254-7107, 254-7940
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

стаття 34 Закону України "Про дорожній рух"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 року № 607 "Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів", від 7 вересня 1998 року № 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

оформлення та видача погодження (висновку) на заміну номерного агрегату транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
письмову заяву про погодження переобладнання транспортного засобу, в якій зазначаються відомості про транспортний засіб, вид переобладнання, а також технічна та інша інформація, необхідна для проведення переобладнання, до якої додаються:
- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
- копія акта проведення огляду транспортного засобу реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції МВС;
- платіжні документи (квитанції) про сплату вартості за надання послуги

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для отримання погодження (висновку);
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання погодження (висновку) або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір вартості послуги за видачу висновку:
98 гривень 48 копійок

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

не повинен перевищувати 10 робочих днів з дати одержання заяви про видачу погодження (висновку)

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

- невідповідність документів установленим вимогам (як-то: неповний перелік, неправильне заповнення тощо);
- наявність у наданих документах відомостей, що не відповідають дійсності;
- невідповідність конструкції та технічного стану переобладнаних транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху, стандартам, правилам і нормам, які діють на території України;
- встановлення факту знаходження транспортного засобу (складових частин, що мають ідентифікаційні номери) в розшуку;
- відсутні платіжні документи (квитанції) про сплату вартості за надання послуги.

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача погодження (висновку)

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - отримання погодження (висновку) або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів.ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб'єкта надання адміністративної послуги

вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04071

2.

Інформація щодо режиму роботи суб'єкта надання адміністративної послуги

щоденно, крім вихідних і святкових днів, з 09.00 до 17.45 (напередодні вихідних і святкових днів з 09.00 до 16.45), із перервою на обід з 12.45 до 13.30

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб'єкта надання адміністративної послуги

(044) 374-1002, 374-1061, 374-1068
сторінка веб-сайту ДДАІ МВС України: www.sai.gov.ua.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закони України "Про дорожній рух", Закон України "Про міліцію"

5.

Акти Кабінету Міністрів України

постанови Кабінету Міністрів України 14 квітня 1997 року № 341 "Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ", від 4 червня 2007 року № 795 "Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ МВС України від 26.03.2013 № 298 "Про деякі питання забезпечення бланковою продукцією суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію транспортних засобів"

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

видача документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам)

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

для отримання адміністративної послуги необхідно подати:
Для отримання бланків довідок-рахунків необхідно мати:
заповнений бланк заяви;
журнал видачі;
особистий паспорт;
довіреність на отримання бланків;
копії платіжних доручень;
акт планової (позапланової) перевірки.
Для отримання актів приймання-передачі ТЗ необхідно мати:
заповнений бланк заяви;
журнал видачі актів приймання-передачі ТЗ;
копії свідоцтв про узгодження конструкції ТЗ (копія сертифіката відповідності);
особистий паспорт;
довіреність на отримання бланків;
копії платіжних доручень;
акт планової (позапланової) перевірки.
Для отримання номерних знаків для разових поїздок необхідно мати:
заповнений бланк заяви;
особистий паспорт;
довіреність на отримання бланків; копії платіжних доручень;
акт планової (позапланової) перевірки.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

послідовність дій одержувача адміністративної послуги:
подання до підрозділів ДАІ заяви встановленого зразка та квитанції про внесення плати за надання послуги;
отримання документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам)

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

платна


У разі платності:

11.1.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

вартість послуги визначена постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг"

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

36 гривень

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

рахунки додаються

12.

Строк надання адміністративної послуги

1 день

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

ненадання до адміністративного органу повного пакета документів

14.

Результат надання адміністративної послуги

видача документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам)

15.

Способи отримання відповіді (результату)

можливі способи отримання відповіді (результату) - видача одержувачеві адміністративної послуги документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам) або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі

16.

Примітка

-

__________
* до інформаційної картки додається форма заявки про видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам).ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі посвідчення водія на право керування транспортним засобом
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

керівник РЕП ДАІ

П

Протягом 1 дня

3.

Розгляд документів, поданих одержувачем державної послуги, та підготовка посвідчення водія на право керування транспортним засобом

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Видача посвідчення водія на право керування транспортним засобом

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Приймання іспиту. При нескладенні іспиту повторний призначається не раніше ніж через 5 днів

посадова особа ДДАІ

В

Не повинен перевищувати 1-го робочого дня

4.

Прийняття рішення про видачу свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі

посадова особа ДДАІ

П

5.

Унесення відповідних даних до електронного реєстру ДАІ з реєстрації ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, в комп'ютерну базу за спеціальною програмою

посадова особа ДДАІ

В

6.

Видача свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, або листа з обґрунтуванням причин відмови і його видачі

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 2 днівЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Звірка даних у електронній базі Державної автомобільної інспекції щодо виданих протоколів обов'язкового технічного контролю з даними наявного(их) протоколу(ів)

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Перевірка комплектності транспортного засобу відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері перевезення небезпечних вантажів, інформаційних таблиць небезпечного вантажу, дозвільного документа на встановлення на транспортному засобі спеціальних світлових сигнальних пристроїв

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 6 днів

5.

Видача свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів чи надання письмової відмови в його видачі

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Перевірка комплектності документів

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Перевірка за пошуковими базами даних про колісні транспорті засоби, які будуть реєструватися, та прийняття рішення про видачу реєстраційних документів на транспортний засіб

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

5.

Оформлення реєстраційних документів на колісний транспортний засіб, подання відповідних документів на погодження начальнику чи заступнику начальника РЕП ДАІ

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Погодження і прийняття рішення про видачу тимчасового реєстраційного талона

начальник чи заступник начальника РЕП ДАІ

З

Протягом 1 дня

7.

Надання одержувачу послуги реєстраційних документів на колісний транспортний засіб

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

8.

Внесення даних до Єдиного державного реєстру ДДАІ МВС

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Перевірка комплектності документів

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Перевірка за пошуковими базами даних та прийняття рішення про видачу свідоцтва про реєстрацію колісних ТЗ у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

5.

Оформлення реєстраційних документів, подання їх на погодження і прийняття рішення про реєстрацію начальнику чи заступнику начальника РЕП ДАІ

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Погодження і прийняття рішення про реєстрацію транспортного засобу

начальник чи заступник начальника РЕП ДАІ

З

Протягом 1 дня

7.

Надання одержувачу послуги свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

8.

Внесення даних до Єдиного державного реєстру ДДАІ МВС

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Перевірка комплектності документів

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Перевірка за пошуковими базами даних та прийняття рішення про видачу тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

5.

Оформлення тимчасового реєстраційного талона, подання відповідних документів на погодження начальнику чи заступнику начальника РЕП ДАІ

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Погодження і прийняття рішення про видачу тимчасового реєстраційного талона

начальник чи заступник начальника РЕП ДАІ

З

Протягом 1 дня

7.

Надання одержувачу послуги тимчасового реєстраційного талона

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дня

8.

Внесення даних до Єдиного державного реєстру ДДАІ МВС

посадова особа РЕП ДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення та видачі дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору
(назва адміністративної послуги)

Міністерство внутрішніх справ України (Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем (далі - ЦБДРтаАС) при МВС України)
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ЦБДРтаАС

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

керівник ЦБДРтаАС

П

Протягом 1 - 3 днів

3.

Розгляд документів, поданих одержувачем державної послуги, та підготовка відповіді щодо результату розгляду матеріалів

посадова особа ЦБДРтаАС

В

Протягом 3 - 21 днів

4.

4.А. У разі негативного результату по п. 3 - направлення відповіді з обґрунтуванням причини відмови надання послуги або направлення пакета документів на доопрацювання із зазначенням недоліків
4.Б. У разі позитивного результату по п. 3 - підготовка та направлення необхідних бухгалтерських документів замовнику

посадова особа ЦБДРтаАС

В

Протягом 21 - 28 днів

5.

Оформлення та видача одержувачеві дозволу на встановлення та використання на транспортному засобі спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв

посадова особа ЦБДРтаАС

В

з 28 дня

Загальна кількість днів надання послуги

28 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

30 днівЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

П

Протягом 1 дня

3.

Надання розписки заявникові, в якій вказано дату та час прийому, зазначеному для одержання дозволу

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Оформлення дозволу для перевезення надгабаритних, великовагових вантажів

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 4 днів

5.

Внесення даних до електронного реєстру ДДАІ МВС України у комп'ютерну базу за спеціальною програмою

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Видача заявникові дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

Загальна кількість днів надання послуги

5 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

5 днівЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

П

Протягом 1 дня

3.

Перевірка поданих одержувачем послуги документів

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

4.

Надання розписки заявникові, в якій вказано дату та час прийому, зазначеному для одержання дозволу

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 4 днів

5.

Оформлення документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Внесення даних до електронного реєстру ДДАІ МВС України у комп'ютерну базу за спеціальною програмою

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

7.

Видача заявникові документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

Загальна кількість днів надання послуги

5 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

5 днівЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з розгляду проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ЦБДРтаАС

В

Не повинен перевищувати 1 місяць.
Термінове надання послуги (за письмовим зверненням замовника) не повинно перевищувати 10 днів.

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ЦБДРтаАС

В

3.

Перевірка правильності оформлення нормативно-технічної документації, відповідності конструкції транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху, стандартам, правилам і нормам, які діють на території України, наявності актів (протоколів) кваліфікаційних (періодичних) випробувань транспортних засобів за участю працівників Державтоінспекції

посадова особа ЦБДРтаАС

В

4.

Оформлення у разі необхідності свідоцтва про погодження конструкції

посадова особа ЦБДРтаАС

В

5.

Погодження нормативно-технічної документації, затвердження свідоцтва про погодження конструкції чи письмової відмови в проведенні погодження

посадова особа керівного складу ЦБДРтаАС

З

6.

Видача погодженої нормативно-технічної документації та у разі необхідності свідоцтва про погодження конструкції

посадова особа ЦБДРтаАС

ВЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з підготовки документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа РЕП ДАІ

В

Не повинен перевищувати 1-го робочого дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу РЕП ДАІ

В

3.

Перевірка комплектності документів

посадова особа РЕП ДАІ

В

4.

Перевірка за пошуковими базами даних про колісні транспорті засоби, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав

посадова особа РЕП ДАІ

В

5.

Прийняття рішення про можливість оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав

посадова особа ДДАІ

П

6.

Унесення відповідних даних до електронного реєстру ДАІ з реєстрації ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, в комп'ютерну базу за спеціальною програмою.

посадова особа ДДАІ

В

7.

Оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав РЕП ДАІ

посадова особа РЕП ДАІ

В

8.

Видача висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав РЕП ДАІ

посадова особа ДДАІ

ВЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі висновку щодо можливості дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Проведення експертного дослідження транспортного засобу

посадові особи експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

4.

Видача висновку експертного дослідження транспортного засобу

посадові особи експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

5.

Складення аргументованого висновку щодо дублювання ідентифікаційного номера транспортного засобу чи надання письмової відмови в проведенні такого дублювання

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Затвердження висновку щодо дублювання ідентифікаційного номера транспортного засобу

посадова особа керівного складу ДДАІ

З

Протягом 1 дня

7.

Видача висновку щодо дублювання ідентифікаційного номера транспортного засобу

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі висновку щодо можливості нанесення ідентифікаційних номерів транспортних засобів
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадові особи експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

керівник експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

3.

Проведення експертного дослідження транспортного засобу

посадові особи експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

4.

Видача висновку експертного дослідження транспортного засобу

посадові особи експертної служби МВС

В

Протягом 1 дня

5.

Прийом письмової заяви та пакета документів з експертним висновком до ДДАІ МВС

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

6.

Складення висновку щодо можливості нанесення ідентифікаційного номера транспортного засобу чи надання письмової відмови в його видачі

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

7.

Затвердження висновку щодо нанесення ідентифікаційного номера транспортного засобу

посадова особа керівного складу ДДАІ

З

Протягом 1 дня

8.

Видача висновку щодо можливості нанесення ідентифікаційного номера транспортного засобу

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Підготовка матеріалів про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень на автобусному маршруті загального користування

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 30 днів

4.

Затвердження довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень

посадова особа керівного складу ДДАІ

З

Протягом 1 дня

5.

Видача довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з видачі висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ

В

Протягом 1 дня

3.

Підготовка матеріалів про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 30 днів

4.

Затвердження висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху

посадова особа керівного складу ДДАІ

З

Протягом 1

дня

5.

Видача висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху

посадова особа ДДАІ

В

Протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект): три символи, кожний наступний (до восьми символів), графічний елемент
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України
(підпорядкованого ДДАІ МВС України)
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка поданих одержувачем послуги документів та квитанції про сплату вартості послуги, в разі відповідності встановленим вимогам реєструє їх у журналі реєстрації заяв про виготовлення індивідуальних номерних знаків

посадова особа ЦБДР та АС при МВС України

В

Протягом 1 дня

2.

З метою виключення повторного замовлення комплекту індивідуальних номерних знаків посадова особа ЦБДР та АС проводить перевірку напису, який планується нанести, за переліком написів, замовлення замовлених у вказаному регіоні, дані про власника транспортного засобу. Ідентифікаційні номери вузлів і агрегатів транспортного засобу перевіряються за наявною інформацією баз даних автоматизованих інформаційно-пошукових систем "Угон", "Автомобіль". Результати проведених перевірок відмічаються у заяві та підписуються уповноваженою посадовою особою ЦБДР та АС

посадова особа ЦБДР та АС при МВС України

В

Протягом 1 дня

3.

Розробляє макет індивідуального номерного знака, погоджує його із замовником та затверджує у керівництва ЦБДР та АС при МВС України і визначає вартість індивідуальних номерних знаків відповідно до чинного законодавства

посадова особа ЦБДР та АС при МВС України

В

Протягом 1 дня

4.

Після проведення необхідних перевірок керівництвом ЦБДР та АС вноситься в заяву чіткий запис про прийняте рішення

посадова особа керівного складу ЦБДР та АС при МВС України

У

Протягом 1 дня

5.

Перевіряє платіжне доручення про сплату одержувачем послуги вартості номерних знаків, які будуть виготовлені, що підтверджується відповідною квитанцією, а затверджений макет індивідуального номерного знака передається виробникові для виготовлення

посадова особа ЦБДР та АС при МВС України

В

Протягом 1 дня

6.

Видає після виготовлення індивідуальний номерний знак одержувачу разом із супровідним листом до РЕП ДАІ під розпис, який одержувач проставляє в спеціальному журналі реєстрації заяв про виготовлення індивідуальних номерних знаків. Роз'яснює одержувачу, що протягом 10 діб він повинен подати супровідний лист і свідоцтво про реєстрацію ТЗ до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ за місцем реєстрації ТЗ. При цьому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу після отримання одержувачем індивідуального номерного знака підлягає заміні

посадова особа ЦБДР та АС при МВС України

В

Через місяць протягом 1 дняЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення та видачі погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів
(назва адміністративної послуги)

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при Міністерстві внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ЦБДРтаАС

В

Не повинен перевищувати 10 робочих днів

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ЦБДРтаАС

В

3.

Визначення технічної можливості переобладнання та умов (вимог) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що його конструкція повинна забезпечувати безпеку дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища. При цьому враховуються вимоги правил нормативів і стандартів України щодо конструкції і технічного стану транспортних засобів, а також визначені в нормативно-технічній документації вимоги щодо внесення безпечних змін у конструкцію транспортних засобів

посадова особа ЦБДРтаАС

В

4.

За наявними комп'ютерними базами даних Державтоінспекції перевірка достовірності інформації, зазначеної в поданих документах, а також здійснення перевірки номерів складових частин, що мають ідентифікаційні номери транспортного засобу, та номерів складових частин, що встановлюватимуться на транспортний засіб у ході переобладнання

посадова особа ЦБДРтаАС

В

5.

Складення висновку на заміну номерного агрегата транспортного засобу (переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів) чи письмової відмови в проведенні такого переобладнання

посадова особа ЦБДРтаАС

В

6.

Затвердження висновку на заміну номерного агрегата транспортного засобу (переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів) чи письмової відмови в проведенні такого переобладнання

посадова особа керівного складу ЦБДРтаАС

З

7.

Внесення відомостей про висновок до комп'ютерної бази даних Державтоінспекції

посадова особа ЦБДРтаАС

В

8.

Видача висновку на заміну номерного агрегату транспортного засобу (переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів)

посадова особа ЦБДРтаАС

ВЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
28.05.2013 № 518

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

з оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов'язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам)
(назва адміністративної послуги)

Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України
(найменування суб'єкта надання адміністративної послуги)


п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

Термін виконання
(днів)

1.

Прийом і перевірка повноти пакета документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконання

посадова особа ДДАІ МВС

В

Не повинен перевищувати 1-го робочого дня

2.

Накладання відповідної резолюції і передача документів до безпосередніх виконавців

посадова особа керівного складу ДДАІ МВС

В

3.

За наявними комп'ютерними базами даних Державтоінспекції перевірка достовірності інформації, зазначеної в поданих документах

посадова особа ДДАІ

В

4.

Подання відповідних документів на погодження начальнику чи заступнику начальника РЕП ДАІ

посадова особа ДДАІ

В

5.

Погодження і прийняття рішення про видачу документів та транзитних номерних знаків

посадова особа керівного складу ДДАІ

П

6.

Внесення відомостей про видачу документів та транзитних номерних знаків до комп'ютерної бази даних Державтоінспекції

посадова особа ДДАІ

В

7.

Видача документів та транзитних номерних знаків

посадова особа ДДАІ

В

{Текст взято з сайту МВС України http://www.mvs.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: