Справа № 3-80
2010 рік
П О С Т А Н О В А
16 лютого 2010 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Ольховська О.В., розглянувши адміністративний матеріал, якій надійшов від Міністерства праці та соціальної політики України, Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю, Територіальної державної інспекції праці у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянка України, який мешкає за адресою: с. Михайлівка, вул. Стаханівська, 2-а Тельманівського району Донецької області, приватний підприємець,
за ст. 41 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
28.01.2010 року головним державним інспектором праці ОСОБА_2 складений протокол № 05-43-110/0002 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 41 ч. 1 КпАП України, в якому вказується, що 27 січня 2010 року при перевірці магазину СПД ОСОБА_1, розташованого за адресою: с. Михайлівка вул. Стаханівська, 2-а Тельманівського району Донецької області, було встановлено, що ОСОБА_1 порушила вимоги чинного трудового законодавства, а саме: на момент перевірки в магазині працювала продавець ОСОБА_3, яка працює з 27.11.2009 року, час роботи їй встановлено з 13-00 години до 17-00 години, заробітна плата за відпрацьовані години продавцю виплачена у розмірі 744 гривні, трудовий договір між ОСОБА_1 та продавцем ОСОБА_4, не укладено та не зареєстровано у встановленому порядку у Тельманівському РЦЗ.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення ОСОБА_1, вважаю, що порушника можливо звільнити від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення з наступних підстав.
Згідно ст. 22 КпАП України при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Згідно ст. 33 КпАП України при накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Проаналізувавши всі сторони вчиненого правопорушення, оцінивши обставини його вчинення, наслідки що наступили, приймаючи до уваги те, що своїми діями ОСОБА_1, скоїла діяння, яке не становить великої суспільної небезпеки, не завдало значної шкоди суспільним та державним інтересам, рівно як і правам та свободам громадян та іншим, охоронюваним законом цінностям, суд вважає доцільним звільнити її від адміністративної відповідальності з мотивів малозначності її проступку.
Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, керуючись ст. ст. 22, 33, 221, 284 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
Провадження по справі про адміністративне правопорушення за ст. 41 ч. 1 КпАП України відносно ОСОБА_1 закрити у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення.
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана апеляційному суду Донецької області через Тельманівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя