КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
28 січня 2021 року м. Київ
Унікальний номер справи № 756/7311/20
Головуючий у першій інстанції - Луценко О.М.
Апеляційне провадження № 22-ц/824/3146/2021
Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Левенця Б.Б., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Оболонського районного суду міста Києва від 13 жовтня 2020 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ», третя особа: директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ» Стариченко Володимир Васильович про поновлення на роботі та оплату за час вимушеного прогулу, -
в с т а н о в и в:
Рішенням Оболонського районного суду міста Києва від 13 жовтня 2020 року в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ», третя особа: директор ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ» Стариченко В.В. про поновлення на роботі та оплату за час вимушеного прогулу відмовлено (а.с. 83-88).
Не погодившись з рішенням районного суду, 11 листопада 2020 року представник ОСОБА_1 - адвокат Кураш Н.П. звернулася до суду з апеляційною скаргою (а.с. 99-106).
Ухвалою Київського апеляційного суду від 28 грудня 2020 року направлено матеріали цивільної справи ОСОБА_1 до ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ», третя особа: директор ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «РОМСАТ» Стариченко В.В. про поновлення на роботі та оплату за час вимушеного прогулу до Оболонського районного суду міста Києва для усунення недоліків (а.с. 113-114).
26 січня 2021 року зазначена справа отримана Київським апеляційним судом та 27 січня 2021 року передана судді-доповідачу.
Зважаючи на вимоги ч. 1 ст. 354 ЦПК України, строк на апеляційне оскарження апелянтом не пропущено.
28 січня 2021 року за витягом з відомостей ДП «Інформаційні судові системи» підтверджено зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» позивач звільнений від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях в частині позовних вимог про поновлення на роботі.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.ст. 354, 356 ЦПК України, тому апеляційне провадження підлягає відкриттю апеляційним судом.
Відповідно до вимог ст. 359 ЦПК України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.
У порядку ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім`я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв`язку, адресу електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Також, виходячи з положень ч. 4 ст. 360 ЦПК України, відзив та додані до нього документи має бути направлений іншим учасникам справи, а докази відправлення мають бути долучені до відзиву для пред`явлення суду.
У порядку підготовки справи до розгляду, з метою перевірки заявлених апелянтом у скарзі доводів, необхідно виконати дії, передбачені ст.ст. 361, 365 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 359, 361, 365 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Оболонського районного суду міста Києва від 13 жовтня 2020 року.
Направити учасникам справи копію цієї ухвали та копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами.
Відзив на апеляційну скаргу може бути подано до 12 лютого 2021 року.
Виконати дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя _________________ Б.Б. Левенець