КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
20 листопада 2020 року
м. Київ
справа № 757/25819/20-ц
провадження №22-ц/824/15143/2020
Київський апеляційний суд у складі головуючого судді судової палати з розгляду цивільних справ Лапчевської О.Ф., перевіривши виконання вимог ст.ст. 354, 355, 356 ЦПК України по справі за апеляційною скаргою державного підприємства «Інформаційні судові системи» на рішення Печерського районного суду міста Києва від 10 вересня 2020 року /суддя Вовк С.В./
у справі за позовом ОСОБА_1 до державного підприємства «Інформаційні судові системи» про зміну формулювання причини і дати звільнення з роботи, стягнення вихідної допомоги, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, -
в с т а н о в и в:
Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 10 вересня 2020 року позовні вимоги задоволено.
Не погодившись з вказаним рішенням суду, апелянт подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду апеляційним судом з наступних підстав.
Так, статтею 356 ЦПК України встановлено вимоги до форми і змісту апеляційної скарги.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі має бути зазначено в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення або ухвали (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин тощо).
Апелянт зазначає про те, що повний текст не отримував, а додаткове обґрунтування апеляційної скарги буде подано пізніше, після його отримання.
У відповідності до норм ЦПК України, апелянт повинен у повній мірі вказувати в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення.
Окрім того, у додатках до апеляційної скарги міститься платіжне доручення про сплату судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 3 115, 66 грн.
Відповідно до ч. 3 ст. 6 ЗУ «Про судовий збір», за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
Так, апелянт сплатив судовий збір врахувавши лише позовні вимоги майнового характеру.
Однак, апелянт не врахував, що крім позовних вимог майнового характеру, позивачем було заявлено три вимоги немайнового характеру, за які відповідно до ставок, визначених у 2020 році ЗУ «Про судовий збір», передбачена сплата у розмірі (840, 80*3)*150%=3 783, 60 грн.
Таким чином, апелянту необхідно доплатити судовий збір у розмірі 3 783, 60 грн. на такі платіжні реквізити:
Отримувач коштів: УК у Солом.р-ні/Соломян.р-н;
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38050812;
Банк отримувача Казначейство України (ЕАП);
Код банку отримувача (МФО) 899998;
Рахунок отримувача UA 548999980313101206080026010;
Код класифікації доходів бюджету 22030101;
Призначення платежу *;101;__________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), на рішення від ______ (Дата оскарження справи) по справі _________ (Номер справи), Київський апеляційний суд (назва суду, де розглядається справа).
Також судовий збір можна сплатити на офіційному сайті за посиланням https://kia.court.gov.ua/sud4824/gromadyanam/tax/.
Оригінал квитанції або витяг з офіційного сайту про сплату судового збору має бути направлено до Київського апеляційного суду.
Відповідно до ч. 2 ст. 357 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, апелянту необхідно подати нову редакцію апеляційної скарги, вказавши у чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість оскарженого рішення та доплатити судовий збір у розмірі 3 783, 60 грн.
За таких обставин апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, для усунення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 185, ч. 2 ст. 357 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків апеляційної скарги, протягом десяти днів з дня отримання цієї ухвали.
Якщо апелянт не усуне недоліки апеляційної скарги у строк, встановлений судом, скарга буде вважатись неподаною і повернеться апелянту.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Лапчевська О.Ф.