Коростишівський районний суд Житомирської області
Справа № 935/154/20
Провадження № 1-кс/935/115/20
У Х В А Л А
Іменем України
03 лютого 2020 року м.Коростишів
Слідчий суддя Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , вивчивши матеріали скарги адвоката ОСОБА_2 поданої в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 про скасування письмового повідомлення про підозру ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 42019061190000007 від 07.02.2019,-
ВСТАНОВИВ:
До слідчого судді Коростишівського районного суду Житомирської області надійшла вищевказана скарга адвоката ОСОБА_2 подана в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 про скасування письмового повідомлення про підозру ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України у кримінальному провадженні № 42019061190000007 від 07.02.2019.
Вивчивчивши матеріали вказаної скарги, то остання підлягає поверненню скаржнику виходячи з наступного.
Так, у відповідності до п.10 ч.1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора: повідомлення слідчого, прокурора про підозру після спливу одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку або двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину, але не пізніше закриття прокурором кримінального провадження або звернення до суду із обвинувальним актом - підозрюваним, його захисником чи законним представником, однак як вбачається зі скарги та доданих до неї матеріалів, то ОСОБА_3 було повідомлено про підозру 21.01.2020, а скарга подана 31.01.2020, тобто до спливу двох місяців з дня повідомлення особі про підозру.
У відповідності до ч.6 ст.9 КПК України у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу, а тому виходячи із загальних засад кримінального провадження, враховуючи, що право на оскарження підозри на даний час не виникло, та на підставі п.3 ч.2 ст. 304 КПК України слідчий суддя повертає скаргу.
Враховуючи викладене, на підставі ч.6 ст.9, п.3 ч.2 ст. 304 КПК України, -
постановив:
Скаргу адвоката ОСОБА_2 подану в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 про скасування письмового повідомлення про підозру ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 42019061190000007 повернути.
Роз`яснити скаржнику, що повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку передбаченому КПК України.
Ухвала може бути оскарженна безпосередньо до Житомирського апеляційного суду протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Слідчий суддя ОСОБА_1