ІВАНО -ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
"01" лютого 2019 р. справа № 0940/2206/18
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Шумея М.В.,
секретаря судового засідання - Шпак М.М.,
за участю: позивача - ОСОБА_1, представника позивача - ОСОБА_2,
представника відповідача - ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов"язання до вчинення дій, -
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ :
Позов задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області щодо відмови у видачі наказу про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 24.09.2018.
Зобов"язати Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області видати наказ ОСОБА_1 про надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 24.09.2018.
Визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області від 30.11.2018 № 2228 в частині звільнення ОСОБА_1 з Національної поліції України.
Визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області № 495 о/с від 30.11.2018 в частині звільнення ОСОБА_1 зі служби Національної поліції України.
Поновити ОСОБА_1 на посаді заступника начальника СУ Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
В задоволенні іншої позовної вимоги відмовити.
Рішення в частині поновлення ОСОБА_1 на посаді заступника начальника СУ Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області допустити до негайного виконання.
Стягнути із бюджетних асигнувань Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 40108798, вул. Сахарова 15, м.Івано-Франківськ, 76018) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний код 293122050432, вул. Чайковського 7-в/137, м.Коломия, Івано-Франківська область, 78200) судовий збір в сумі 704 (сімсот чотири) грн 80 коп.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя Шумей М.В.
Рішення буде складене в повному обсязі 07 лютого 2019 р.