П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 листопада 2018 року
Справа№607/5181/17
Тернопільський
міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого Дзюбича В.Л.
за участі секретаря Зубко О.Я.
представника позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_3»яни Богданівни до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Відділу освіти Гусятинської районної державної адміністрації про визнання угоди недійсною,-
в с т а н о в и в :
В провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_3»яни Богданівни до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Відділу освіти Гусятинської районної державної адміністрації про визнання недійсною угоди від 29.09.2009 року про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностіми педагогічного профілю за державним замовленням, укладеної між Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка, Відділом освіти Гусятинської районної державної адміністрації та ОСОБА_3»яною Богданівною.
19.09.2018 року судом постановлено ухвалу про застосування приводу в судове засідання на 01.11.2018 року на 14 год. 00 хв. свідка: ОСОБА_4, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, працює вчителем математики у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області( 48260, вул. Шевченка,21 м. Копичинці, Гусятинський район Тернопільської області), виконання якої доручено Гусятинському відділенню поліції ГУНП в Тернопільській області(48200, вул. Героїв Майдану,7 смт. Гусятин, Гусятинський район, Тернопільська область).
Однак у судове засідання 01.11.2018 року свідок ОСОБА_4 не з»явився, не повідомивши причин неявки та не надійшло повідомлень від органу Національної поліції про причини невиконання ухвали суду про привід свідка.
Відповідно до ст. 69 ЦПК України, свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи.
Відповідно до положень п.4 ч.1ст.144 ЦПК України заходами процесуального примусу є привід.
Відповідно до ч. 1 ст. 147 ЦПК України, належно викликаний свідок, який без поважних причин не з'явився на судове засідання або не повідомив про причини неявки, може бути підданий приводу через відповідні органи Національної поліції України з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення.
Ухвала про привід у суду передається для виконання до відповідного органу Національної поліції України за місцем провадження у справі або за місцем проживання, роботи чи навчання особи, яка підлягає приводу-ч.3 ст.147 ЦПК України.
Заслухавши думку учасників судового розгляду, враховуючи те, що свідку ОСОБА_4 можуть бути відомі обставини, які стосуються справи і його показання, на думку представника позивача, є важливими для повного та об'єктивного вирішення даної справи, суд вважає за необхідне повторно застосувати щодо свідка ОСОБА_4 примусовий привід до суду.
Керуючись ст. ст.69,144, 147, 258-261 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в:
Застосувати привід в судове засідання, призначене на 14 год. 00 хв. 29 листопада 2018 року в приміщення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області за адресою: вул. Котляревського, 34 м. Тернопіль свідка:
-ОСОБА_4, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, працює вчителем математики у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області( 48260, вул. Шевченка,21 м. Копичинці, Гусятинський район Тернопільської області).
Виконання ухвали про привід доручити Гусятинському відділенню поліції ГУНП в Тернопільській області(48200, вул. Героїв Майдану,7 смт. Гусятин, Гусятинський район, Тернопільська область).
Зобов'язати орган Національної поліції, який виконуватиме привід, оголосити учаснику цивільного процесу, до якого застосовується привід, ухвалу про привід до суду.
Зобов'язати особу, яка виконує ухвалу про привід до суду, у разі неможливості здійснення приводу, через начальника органу Національної поліції негайно повернути її до суду з письмовими поясненнями причин невиконання.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя
ОСОБА_5