ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
15.08.2018
м. Дніпро
Справа № 904/3451/18
Суддя Манько Г.В. , розглянувши матеріали позовної заяви
за позовом Фізична особа-підприємець Даценко Олег Георгійович
до Магдалинівська районна державна адміністрація
про надання в користування земельну ділянку
ВСТАНОВИВ:
Фізична особа - підприємець Даценко Олег Георгійович звернувся до господарського суду з позовом та надав уточнення та просить надати фізичній особі - підприємцю Даценко Олегу Георгійовичу право постійного користування земельною ділянкою площею 156,4725 га сільськогосподарського призначення (рілля), що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, Магдалиніський район, село Бузівка. Також просить надати фізичній особі - підприємцю Даценко Олегу Георгійовичу право постійного користування земельною ділянкою площею 139,5095 га сільськогосподарського призначення (рілля), що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, Магдалиніський район, село Бузівка.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.ст. 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України, що є достатнім для прийняття її до розгляду і відкриття провадження у справі.
Враховуючи категорію та складність справи, вбачаються підстави для її розгляду за правилами загального позовного провадження.
Керуючись статтями 12, 176, 177, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.
3. Призначити підготовче засідання, яке відбудеться 04.09.2018 о 10:30год.
у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання (кабінеті) № 2-411 за адресою: 49600, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
4.В строк до 04.09.18 р. сторонам надати:
позивачу:
усі наявні докази щодо власної правової позиції
відповідачу:
відзив на позов.
сторонам :
- належним чином засвідчені копії документів на підтвердження процесуальних повноважень їх представників відповідно до вимог, передбачених статтею 60 Господарського процесуального кодексу України (оригінали надати для огляду в судове засідання).
5. Звернути увагу учасників справи, що заяви, клопотання і заперечення при розгляді справи судом подаються за правилами, встановленими статями 169, 170 Господарського процесуального кодексу України.
6. Попередити учасників справи про те, що відповідно до статті 135 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
7. Явка учасників справи в засідання обов'язкова
Ухвала набирає законної сили у відповідності до приписів ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржена в порядку та строк, передбачений ст. ст. 254 - 258 Господарського процесуального кодексу України .
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя
Г.В. Манько