УХВАЛА
04 вересня 2025року
м. Київ
справа № 760/11528/15-к
провадження № 51-65 км 24
Верховний Суд колегією суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:
головуючого ОСОБА_1 ,
суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участю:
секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,
прокурора ОСОБА_5 ,
засудженого ОСОБА_6 ,
представників
потерпілого - адвокатів: ОСОБА_7 ,
ОСОБА_8
розглядаючи у відкритому судовому засіданні касаційні скарги з доповненнями захисника ОСОБА_9 та засудженого ОСОБА_6 на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30 листопада 2022 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 14 грудня 2023 року у кримінальному провадженні № 42014000000000885 за обвинуваченням
ОСОБА_6 ,ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Івангород Чернігівської області, жителя АДРЕСА_1 , раніше не судимого,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 358 КК України.
встановив:
Касаційний розгляд кримінального провадження за вказаними касаційними скаргами з доповненнями захисника ОСОБА_9 та засудженого ОСОБА_6 було призначено на 10 год 20 березня 2025 року.
Проте, до початку касаційного розгляду надійшло клопотання від захисника ОСОБА_9 про відкладення розгляду кримінального провадження щодо ОСОБА_6 на іншу дату у зв`язку з неможливістю прийняти участь у засіданні касаційного суду особисто через захворювання, що підтверджується даними з копії медичного висновку про тимчасову непрацездатність від 18 березня 2025 року.
В подальшому, касаційний розгляд цього кримінального провадження було відкладено на 10 год 04 вересня 2025 року.
Водночас, на початку розгляду даного кримінального провадження засудженим ОСОБА_6 повідомлено колегію суддів про неприбуття захисника до суду касаційної інстанції у зв`язку з хворобою.
Враховуючи зазначене, Суд, заслухавши засудженого ОСОБА_6 про відкладення розгляду касаційних скарг судом касаційної інстанції у зв`язку з відсутністю його захисника через хворобу та відсутності інших захисників, думку прокурора про затягування розгляду скарг судом касаційної інстанції захисником та вжиття відповідних заходів реагування, а також висловленою позицією представників потерпілих, вважає за необхідне відкласти касаційний розгляд кримінального провадження на іншу дату.
Керуючись статтею 434 КПК України, Суд
постановив:
Касаційний розгляд кримінального провадження щодо ОСОБА_6 за касаційними скаргами з доповненнями захисника ОСОБА_9 та засудженого ОСОБА_6 на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30 листопада 2022 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 14 грудня 2023 року відкласти на 09:30 год 18 вересня 2025 року, про що повідомити учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3