УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 травня 2024 року
м. Київ
справа № 760/11528/15-к
провадження № 51-65 км 24
Суддя Верховного Суду Другої судової палати Касаційного кримінального суду ОСОБА_1 розглянула касаційну скаргу засудженого ОСОБА_2 у кримінальному провадженні на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30 листопада 2022 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 14 грудня 2023 року щодо нього.
Суть питання та встановлені судом обставини
Ухвалою Верховного Суду від 10 травня 2024 року відкрито касаційне провадження за скаргою засудженого ОСОБА_2 у кримінальному провадженні на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30 листопада 2022 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 14 грудня 2023 року щодо нього.
За касаційною скаргою проведено усі підготовчі дії, необхідні для касаційного розгляду.
У суді касаційної інстанції на розгляді перебуває кримінальне провадження за касаційною скаргою захисника ОСОБА_3 в інтересах засудженого ОСОБА_2 на ті ж самі судові рішення. Розгляд даного кримінального провадження за клопотаннями учасників судового розгляду відкладено на 11:20 годину 06 червня 2024 року.
З огляду на наведене, є доцільним розгляд касаційної скарги засудженого ОСОБА_2 здійснювати в одному судовому засіданні з розглядом касаційної скарги його захисника ОСОБА_3 .
Ураховуючи викладене, необхідно у порядку ч. 3 ст. 430 КПК України закінчити підготовку та призначити касаційний розгляд.
З цих підстав та, керуючись ст. 430 КПК України, суддя постановила:
Закінчити підготовчі дії та призначити касаційний розгляд кримінального провадження за скаргою засудженого ОСОБА_2 у кримінальному провадженні на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30 листопада 2022 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 14 грудня 2023 року щодо нього на 11:20 годину 06 червня 2024 року.
Копію ухвали направити учасникам судового провадження.
Суддя ОСОБА_1