ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
13.09.2023 Справа № 905/1211/23
Суддя - Говорун О.В.
Позивач - Акціонерне товариство "Банк Кредит Дніпро" (01033, м.Київ, вул.Жилянська, 32).
Відповідач 1 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранум" (84122, Донецька область, м.Слов`янськ, вул.Світлодарська, б.28-Б).
Відповідач 2 - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ).
Відповідач 3 - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ).
Відповідач 4 - Товариство з обмеженою відповідальністю "СК-ЛТД" (84118, Донецька область, м.Слов`янськ, вул.Аграрна, б.11).
В С Т А Н О В И В:
Акціонерне товариство "Банк Кредит Дніпро" звернулось до Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранум", ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю "СК-ЛТД" про солідарне стягнення заборгованості у розмірі 21839324, 99 грн.
До суду від представника позивача надійшла заява про забезпечення позову, в якому просить суд вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти та майно відповідачів
Відповідно до ухвали суду від 12.09.2023, вирішено викликати представника Акціонерного товариства "Банк Кредит Дніпро" для надання пояснень та для з`ясування питань, пов`язаних із зустрічним забезпеченням до суду на 11:00 год. 14.09.2023.
До суду від представника позивача надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення, що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку "EasyCon".
Відповідно до ч.ч.1-3, 5 ст.197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Враховуючи вищенаведене, перевіривши наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції у Господарському суді Донецької області, керуючись ст. 197, ст.234 ГПК України, господарський суд
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення, що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку "EasyCon" (vkz.court.gov.ua) задовольнити.
Забезпечити проведення судового засідання об 11:00 год. 14.09.2023 в режимі відеоконференції в Господарському суді Донецької області (зал № 104).
У разі виникнення обставин зумовлених військовою агресією проти України та які об`єктивно унеможливлюють проведення судового засідання у призначений час, судове засідання може бути відкладено.
У випадку оголошення повітряної тривоги (загрози артилерійського обстрілу) в м.Харків до або під час судового засідання, судове засідання буде розпочате або продовжено після скасування повітряної тривоги (загрози артилерійського обстрілу).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Говорун