№ 2-а-21/07
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 березня 2007року м. Тараща
Суддя Таращанського районного суду Київської області Василенко О.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Ківшоватської сільської ради на неправомірні дії суб'єкта владних повноважень,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою судді Таращанського районного суду Київської області від 02 березня 2007 року позивачці було запропоновано в строк до 14 березня 2007 року усунути недоліки її заяви, зокрема, в ньому мали бути зазначені: 1) вимоги щодо: а) скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; б) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; в) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; г) стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; д) виконання зупиненої чи невчиненої дії; є) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; 2) також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти сторін, якщо такі є, а якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. 3) на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом; У відповідності до cm. 71 КАСУ кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. Якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися.
Згідно cm. 73 даного Кодексу особи, які беруть участь у справі та обґрунтовано вважають, що надання потрібних доказів стане згодом неможливим або ускладненим, мають право просити суд забезпечити ці докази. Заява про забезпечення доказів та порядок її розгляду визначений cm. 75 КАСУ.
До визначеної ухвалою судді дати, позивачкою подано позовну заяву, в якій повною мірою не усунено недоліки, а саме на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги не надано докази, про які їй відомі і які можуть бути використані судом доказів та не дотримано порядку витребування їх.
Згідно cm. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Керуючись ст.ст. 108, 186 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Ківшоватської сільської ради на неправомірні дії суб'єкта владних повноважень вважати не поданою і повернути її позивачці.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.