open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.02.2012  № 021-р

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками цеху випалу публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум та головою правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум

{Про зняття з реєстрації колективного трудового спору див. Розпорядження
Національної служби посередництва і примирення
№ 059-р від 21.03.2012}

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року № 47:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками цеху випалу публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум та головою правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум з 06.01.2012 року і присвоїти йому реєстраційний номер 008-12/18-В.

2. Зареєструвати такі вимоги найманих працівників:

"1) до 15 лютого 2012 року погасити заборгованість із заробітної плати перед працівниками цеху випалу та в подальшому виплату заробітної плати працівникам цеху проводити в терміни, передбачені чинним законодавством та умовами колективного договору;

2) за рахунок проведення індексації заробітної плати та введення міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень в оплаті праці, починаючи з 15 лютого 2012 року, розмір середньомісячної заробітної плати працівникам цеху випалу збільшити не менше, ніж на 30 відсотків".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників цеху випалу публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум, голові правління публічного акціонерного товариства "Сумський фарфоровий завод" міста Сум, Сумському міському голові, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: