open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.09.2014  № 288

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами, НАКАЗУЮ:

1. Унести до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.12.2013 № 515, зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра -
керівник апаратуО.Г. Настасенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів України
19.09.2014  № 288

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

Доповнити План завданнями наступного змісту:

"

43

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про утилізацію транспортних засобів"

Розроблено на виконання доручення Прем'єр-міністра України А. Яценюка від 30.04.2014 № 15122/1/1-14 стосовно приведення нормативно-правових актів у відповідність із Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль".

Департамент дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики

III квартал 2014 року

44

Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України "Про внесення зміни до Інструкції про зміст і складання паспорта місць видалення відходів та до Інструкції щодо складання реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів"

Проект розроблено з метою приведення у відповідність Інструкції про зміст і складання паспорта місць видалення відходів та до Інструкції щодо складання реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів до законодавства у сфері поводження з відходами та Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України. Проект забезпечить удосконалення нормативно-правового регулювання у сфері поводження з відходами та системи електронного обігу документів.

Департамент дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики

III квартал 2014 року

".

{Текст взято з сайту Мінприроди України http://www.menr.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: