open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.03.2012  № 049-р

Про зняття з реєстрації першої та другої вимог у колективному трудовому спорі між найманими працівниками державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області та адміністрацією державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.2, 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року № 47:

1. Зняти з реєстрації першу та другу вимоги найманих працівників: "1) погасити заборгованість із заробітної плати за серпень, вересень, жовтень, листопад 2011 року до 25 грудня 2011 року;

2) привести з 01.12.2011 року діючі тарифи з оплати праці та посадові оклади працівників у відповідність з чинним законодавством" у колективному трудовому спорі між найманими працівниками державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області та адміністрацією державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, зареєстровані розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 10.02.2012 року № 027-р (реєстраційний номер 013-12/04-В), як вирішені.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області від 12.03.2012 № 02-04/01-42;

2) спільний лист в.о. генерального директора та голови профкому ДНВП "Цирконій" від 01.03.2012 № 21-01/448.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення примирних процедур щодо задоволення третьої вимоги, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 10.02.2012 року № 027-р:

"3) керуючись вимогами п. 1.34 Генеральної та п.п. 6.1.1, 6.13, 8.5 Галузевої угоди та згідно п.п. 1.1, 1.7 діючого колективного договору відновити виробничу діяльність підприємства та забезпечити підприємство матеріальними та енергетичними ресурсами для виконання виробничих програм (строк виконання - до 01.02.2012 р.)".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області забезпечити подальше сприяння вирішенню колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, адміністрації державного науково-виробничого підприємства "Цирконій" міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, Дніпродзержинському міському голові Дніпропетровської області, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: